Exkluzivní pozvánka na koncert Gamea

The Game
Hip hopová událost letošního roku je tu! Už 16. listopadu přijede do pražského klubu SaSaZu westcoast star Game. Další pozvánka na tento koncert je přímo od samotné rapové hvězdy. Nemáte ještě koupené vstupenky? Tak honem do předprodeje, tahle akce se nebude opakovat. The RED Album Tour se pomalu blíží.

Podle posledních dostupných informací by Gameovo nové CD nazvané „The R.E.D. Album“ mělo vyjít 8. prosince. Americký raper však svůj nový počin přijede do Čech představit už o tři týdny dříve, a to 16. listopadu. Zde si můžete poslechnout exkluzivní ochutnávku v podobě tracku „Better Days“ (přehraj zde). O hudbu se postaral Jim Jonsin a na refrénu se podílí Andre Merritt, člen tvůrčího týmu Chrise Browna.


The GameJako další bonus pro ty, co se již nemůžou koncertu dočkat, máme exkluzivní mixtape z dílny DJ NOIRa. Výběr několika songů z jeho bohaté tvorby. Průřez jeho nejzásadnějšími deskami jako jsou „The Documentary“, „Doctor Advocate“, „LAX“ a i ochutnávka remixu „One Blood“ z dílny crew zvané Cookin Soul! Stáhi si a poslouchej, ZDE.


O pořádný rozjezd se na akci postará známá slovenská formace H16, která zahřeje svým letním hitem „Musí byť“, a také Henry D. Ten loni překvapil svým debutovým albem „Man Of Honour“. Vstupenky seženete v předprodejní síti Ticketportal od pátku 29. října za 590 korun bez poplatků. Ale neváhejte příliš dlouho, aby se na vás dostalo. Přeci jen je kapacita klubu omezená. Pokud si chcete koncert ještě navíc okořenit, sežeňte si za 1.500 Kč bez poplatků speciální VIP vstupenku, která zahrnuje konzumaci na baru zdarma. Seženete ji rovněž v předprodejní síti, www.ticketportal.cz.


A nakonec přinášíme to nejlepší - exkluzivní VIDEOPOZVÁNKA na koncert speciálně od Gamea!


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: oficiální stránky akce
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání