Zpěvačka Beyoncé pokořila dosavadní historický prodejní rekord iTunes obchodu

beyonceCelosvětově se prodalo za první tři dny rekordních 828 773 kusů alba. Zpěvačka si také připisuje nejlepší prodeje za první týden od vydání, album obsadilo 1. místo Album iTunes Chart celkem ve 104 zemích světa, a to včetně České republiky. Ve světové premiéře Beyoncé aktuálně představuje první dva videoklipy ke skladbám XO a Drunk In Love s JAY-Z.


Firma Apple 16. prosince 2013 oznámila, že nejnovější počin Beyoncé se stal nejrychleji prodávaným albem všech dob v iTunes Store historii, a to se svými neuvěřitelnými 828 773 kusy prodanými za první tři dny od vydání.

Umělkyně také zlomila americký rekord s nejvyššími prodeji v prvním týdnu od vydání a dostala se na první místo Album iTunes Chart celkem ve 104 zemích světa, včetně České republiky, kde se prodává po stovkách a stále se drží na přední pozici.

Eponymní nahrávka je 5. studiovým albem Beyoncé, a zároveň jejím prvním vizuálním počinem. Obsahuje 14 nových skladeb a 17 provokujících vysoko-rozpočtových videí, které byly natočeny na různých místech po celém světě, od Houstonu, přes New York City, Paříž, Sydney až po Rio de Janeiro. Videoklipy k prvním dvěma vydaným singlům „XO“ a „Drunk In Love“ můžete vidět níže. Album k dispozici exkluzivně a zatím pouze digitálně na iTunes www.itunes.com/beyonce

  

 


 Text: Otiz
Foto: Oficiální foto interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání