Jaký program nabídne Transmission pro 10. edici nazvanou The Machine of Transformation?

transmissionPražská O2 arena se znovu otřese v základech – v sobotu 30. listopadu ji oživí taneční akci Transmission. Fanoušci se mohou na tuto velkolepou taneční párty těšit už po desáté, tentokrát nese název The Machine of Transformation. A na jaká esa se můžeš těšit? Kulturní servis Puls ti prozradí jména prvních potvrzených účastníků.

 


MARKUS SCHULZ
Legenda Transmission, která nás každý rok svede dohromady svým tvůrčím a jedinečným soundem, se vrací do Prahy. Zopakuje zde to, co umí tak dobře - rozvibrovat celý dav lidí. Pobuřující basové linky, nestydaté hloubky, chutné beaty a šťavnaté zvuky. Vždy je plný vášně a odhodlání a stojí za DJs pultem s jedním jediným důvodem, dát do toho pokaždé všechno, co má, aby potěšil dav. Markus vždy vytváří a hraje fantastické sety. Celosvětově je Markus Schulz oslavován jako jedna z největších a nejznámějších hvězd EDM a za svůj úspěch a popularitu vděčí nejen tomu, že hraje každý týden pro desítky tisíc fanoušků, ale také vysílání své rozhlasové show Global DJ, která přitahuje miliony posluchačů po celém světě. Je nám ctí, že ho můžeme přivítat opět v Praze, kde 30. listopadu převezme kontrolu nad O2 arenou. Budete tak mít další příležitost vidět, slyšet a užít si úžasný zvuk světové legendy, Markuse Schulze.

ØRJAN NILSEN
Zanícený, pracovitý a energický – tato tři slova asi nejlépe vystihují norskou hvězdu Ørjana Nilsena. Obrovskou míru pozornosti si Ørjan získal hned po vstupu do světa taneční hudby. Posledních pár let je jeho hudba schopna nadchnout fanoušky po celém světě. Jedno je jisté, tento norský zázrak si razí svoji vlastní cestu, ať už ve studiu nebo za DJským pultem, a je odhodlaný neustále překvapovat, okouzlovat a bavit své publikum. Připravte se na dunivé beaty a trancové rytmy od Ørjana Nilsena.

COSMIC GATE
Dokonalé spojení dvou hudebních myslí a karmické setkání v nahrávacím studiu se podepsalo pod vznikem Cosmic Gate. Hudební duo Nic Chagall a Bossi nastartovalo raketový růst. Čtyři vydaná alba, 28 singlů a 46 remixů, 4 back-to-back kompilace a více než 1000 mezinárodních vystoupení oslovilo miliony clubberů po celé planetě. Partnerství Nica a Bossi v Cosmic Gate je jedním z nejúspěšnějších a nejtrvalejších na scéně elektronické taneční hudby. Jako DJs Nic a Bossi přinášejí hudební šílenství do klubů po celém světě. V sobotu 30. listopadu 2013 se O2 arena stane místem, kde Vás Cosmic Gate okouzlí svou hudbou na Transmission.

 

transmission


ARNEJ
Kanadský ‘powerhouse tough-trance’, Arnej, ví, jak se vypořádat se zvukem, beaty a melodiemi. Arnej založil svůj úspěch na skladbách jako “They always come back”, “The ones that get away”, “Time Gate”, a “Dust in the wind”, a to je výčet pouze některých. Všechny jeho skladby mají silnou podporu u DJské elity po celém světě. Kromě vydávání tracků pod svým vlastním jménem vytvořil Arnej rovněž track pod pseudonymem 8 Wonders a produkoval skladby takových jmen, jako jsou Örjan Nilsen, Cosmic Gate, Markus Schulz a nedávno zveřejnil výsledek své nejnovější spolupráce s Paul van Dykem "We are one 2013". Arnej je perfekcionistou celým svým srdcem, ať už hraje pro 200 nebo 20.000 lidí. Jeho touhou je vždy předvést set, který vypráví příběh. Buďte připraveni a těšte se, že 30. listopadu Vás začátkem Vaší Transmission cesty bude provázet úžasný zvuk Arnejových skladeb.

TOMAS HEREDIA
Latinská Amerika je pověstná svou láskou k tanečním rytmům. Tomas Heredia z Argentiny začínal jako DJ a producent v mladém věku, produkuje hudbu již od svých 16 let. Jeho hvězda je na vzestupu, jeho hudba se bleskurychle šíří a má namířeno mezi DJskou elitu. Tracky jako "Moonlight", “When I am with you", "The Witch", and the "Alchemist" vynikají svou melodii, energií, silou a hlubokými basy, které musí slyšet každý milovník trance, a jsou schopné rozhýbat i 15 tisícový dav lidí. Tomas zazářil na Ultra Music Festivalu a ASOT 600 v Sao Paulo, kde jeho set byl dle mnohých návštěvníků ten nejlepší. Tomas Heredia toho chystá ještě mnohem víc a 30. listopadu 2013 na Transmission v Praze Vás zcela jistě omámí svým kouzelným zvukem v kombinaci s tvrdšími beaty, které Vás přivedou do absolutní euforie. Připravte se na čistý trance s Tomasem Herediou.

Abyste zjistili více o 10. edici Transmission „The Machine of Transformation“, navštivte nové webové stránky události na www.transmission.cz


Text: Otiz
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání