Harlem Gospel Choir znovu zavítá do České i Slovenské republiky

gospel choirAtmosféru amerického gospelu si budou moci opět vychutnat posluchači v České republice na začátku letošního prosince, a to hned na pěti koncertech. Teplice, Kladno, Zlín a Prahu dokonce dvakrát navštíví tento černošský gospelový soubor s novým programem nazvaným Harlem Gospel Choir Sings Stevie Wonder.


Soubor vznikl před šestadvaceti lety a od té doby se svými turné projezdil téměř celý svět. Jádro celého souboru dnes představují nejlepší zpěváci a hudebníci z černých kostelů v Harlemu a New Yorku.

gospel choirNakažlivá energie, bohaté harmonie, dynamický zvuk a nespoutaná radost doprovází každé jejich vystoupení a nechává v duších posluchačů nesmazatelný dojem. I proto s nimi spolupracují takové hvězdy, jako je Bono Vox, Sinead Ó´ Connor, Duran Duran nebo Gorillaz.

Hlavním posláním souboru zůstává rozdávat radost, víru a lásku skrze svou hudbu ve všech zemích, kde vystupují.  Z části výtěžku koncertů pravidelně financují charitativní programy pro děti. Harlem Gospel Choir k nám přijede v rámci svého turné z USA a po koncertech v České republice bude pokračovat na Slovensko, kde vystoupí 14. prosince.

Vstupenky jsou k dostání v sítích www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz a v jednotlivých městech v obvyklých předprodejích. Cena lístků je od 690 Kč. Více informací o Harlem Gospel Choir najdete na  oficiálních stránkách www.harlemgospelchoir.com.


Termíny koncertů Harlem Gospel Choir:

  • 10. 12. Teplice - Krušnohorské divadlo
  • 11. 12. Kladno - DK Kladno
  • 12. 12. Praha - Divadlo Broadway (dva koncerty)
  • 13. 12. Zlín - Městské divadlo
  • 14. 12. Bratislava - Slovenská filharmonie

 

 

Text: Otiz
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání