Skupině Nickelback bude předskakovat partička Skillet

nickelbackTermín pražského koncertu Nickelback se kvapem blíží – už ve čtvrtek 7. listopadu vystoupí američtí sympaťáci v O2 areně. Zájem o kapelu je veliký, v současné době zbývají v prodeji poslední volné vstupenky. Organizátoři odhalili, kdo bude hvězdné formaci předskakovat, šťastná karta padla na Skillet.


Čtveřice Američanů pochází z Tennessee a společně působí již od roku 1996. Jejich tvorba spadá do žánru alternativní rock, za dobu své existence nahrála skupina 8 desek, které byly u posluchačů dlouhou dobu oblíbené. Jejich skladby jsou energické s aktuálními a trefnými texty.

nickelbackSkillet byli dvakrát nominovaní na cenu Grammy a to za skladby „Collide“ z roku 2003 a „Comatose“, která vznikla o tři roky později. Doposud prodali jen v USA více než 2 miliony nahrávek. Kapela prošla několika změnami sestavy na počátku své kariéry, její zakladatel John Cooper doposud zůstal jako jediný původní člen. Do Prahy Skillet přijedou se svojí novinkou, devátou řadovou deskou „Rise“, která vyšla v červnu tohoto roku. Aktuálně v této partě působí kytarista Seth Morrison, bubeník Jen Ledger, Korey Cooper hrající na kytaru a klávesy a John Cooper, který má na starosti zpěv a hraní na basu.

Společný koncert Skillet a Nickelback se uskuteční 7. listopadu 2013 v pražské O2 areně, začátek akce je ve 20 hodin. Vstupenky seženete v různých cenových relacích – od 990 do 1 490 korun, další podrobnosti se dozvíte na www.o2arena.cz.

 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání