Raper Game vystoupí v Praze

Game v Praze Fanoušci hip hopu se mohou těšit na další velké vystoupení jednoho z předních představitelů americké hip hopové scény. V úterý 16. listopadu zavítá do pražského klubu SaSaZu Game v rámci svého The R.E.D. Album Tour!

Jeho pravé jméno je Jayceon Terrell Taylor. Rodák z Comptonu a jeden z nejuznávanějších west coast raperů zavítá opět do České republiky. Game navštívil naši zemi už v roce 2007 v rámci festivalu Hip Hop Jam na letišti u Mimoně, tentokrát zavítá v rámci The R.E.D. Album Tour do hlavního města.

 

Na kontě má tento chlapík už tři úspěšné desky The Documentary, Doctor´s Advocate a LAX. Jeho aktuální The R.E.D. Album teprve vyjde a najdete na něm takové hvězdy, jako Lil Wayne, Rick Ross, T. I. a produkci od Jima Jonsina, Travise Barkera, Swizzyho, ale i od dvorního producenta Dr. Dreho. Game byl přijat na Washington State University, kde měl hrát basketbal, ale už v prvním semestru byl vyhozen kvůli přechovávání drog. Jejich prodeji se pak věnoval naplno. Hudební kariéru začal v roce 2002, hrál však také v několika filmech.

Game v Praze

Vstupenka na akci, která je jednou z dalších ze série Hip Hop Allstars, stojí v předprodeji 450 Kč bez poplatků a zakoupit jí můžete v síti Ticketportal. K dispozici jsou připravené také VIP vstupenky za 1500 Kč. Prvních 250 zájemců mělo to štěstí, že v rámci akce pořídili vstupenky za pouhých 250 korun. Tyto lístky zmizely za jediný den. Sledujte také internetové stránky www.hiphopallstars.cz.

Text: Pavel Urban
Foto: Hip Hop Allstars

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání