Raper Game vystoupí v Praze

Game v Praze Fanoušci hip hopu se mohou těšit na další velké vystoupení jednoho z předních představitelů americké hip hopové scény. V úterý 16. listopadu zavítá do pražského klubu SaSaZu Game v rámci svého The R.E.D. Album Tour!

Jeho pravé jméno je Jayceon Terrell Taylor. Rodák z Comptonu a jeden z nejuznávanějších west coast raperů zavítá opět do České republiky. Game navštívil naši zemi už v roce 2007 v rámci festivalu Hip Hop Jam na letišti u Mimoně, tentokrát zavítá v rámci The R.E.D. Album Tour do hlavního města.

 

Na kontě má tento chlapík už tři úspěšné desky The Documentary, Doctor´s Advocate a LAX. Jeho aktuální The R.E.D. Album teprve vyjde a najdete na něm takové hvězdy, jako Lil Wayne, Rick Ross, T. I. a produkci od Jima Jonsina, Travise Barkera, Swizzyho, ale i od dvorního producenta Dr. Dreho. Game byl přijat na Washington State University, kde měl hrát basketbal, ale už v prvním semestru byl vyhozen kvůli přechovávání drog. Jejich prodeji se pak věnoval naplno. Hudební kariéru začal v roce 2002, hrál však také v několika filmech.

Game v Praze

Vstupenka na akci, která je jednou z dalších ze série Hip Hop Allstars, stojí v předprodeji 450 Kč bez poplatků a zakoupit jí můžete v síti Ticketportal. K dispozici jsou připravené také VIP vstupenky za 1500 Kč. Prvních 250 zájemců mělo to štěstí, že v rámci akce pořídili vstupenky za pouhých 250 korun. Tyto lístky zmizely za jediný den. Sledujte také internetové stránky www.hiphopallstars.cz.

Text: Pavel Urban
Foto: Hip Hop Allstars

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání