S čím zabodovala Markéta Poulíčková a Tinie Tempah?

hudbaV hudebním showbyznysu se stále něco děje. Markéta Poulíčková o sobě nedávno dala vědět novým songem „Illusion" a již za pár dní chystá netradiční vystoupení. Pozadu nezůstává ani rapper Tinie Tempah, ten pro své fanoušky připravil videoklip k písni „Trampoline". Ještě jste ho neviděli? Podívejte se na něj s Kulturním servisem Puls!


Zpěvačka MARKÉTA POULÍČKOVÁ se chystá do Itálie na představení s milánskou filharmonii.
Markéta Poulíčková již třetím rokem vystupuje jako sólistka v rámci projektu Symphony in Rock německého producenta a dirigenta Friedmanna Riehleho. Součástí širší sestavy jsou i hvězdy jako Ian Gillan z Deep Purple nebo Alannah Myles. O projekt je velký zájem hlavně v zahraničí, o čemž svědčí vyprodané sály a letní amfiteátry po celé Evropě. V Čechách se představení Symphony in Rock konalo před dvěma lety na operním festivalu Smetanova Litomyšl. Jednalo se o dvě zcela vyprodaná vystoupení. V italském Miláně se Markéta Poulíčková představí s milánskou filharmonií 8. 8. 2013.


Britský rapper TINIE TEMPAH zveřejnil videoklip k nejnovějšímu singlu Trampoline
Tinie Tempah je jedním z nejsledovanějších anglických hudebníků současnosti. Po úspěchu prvního alba Disc-Overy se netrpělivě čeká na jeho „dvojku“. Jakým směrem se na druhé desce Tinie Tempah vydá, naznačuje pilotní singl „Trampoline“, jenž má být pomyslným pojítkem mezi veleúspěšným debutem a jeho následovníkem. Nahrávku produkoval Diplo, zvukový terorista s nekompromisním hudebním názorem, jako host se v ní objevuje americký kolega 2 Chainz. Skladba už se dostala do áčkových rotací nejdůležitějších rádií v Anglii a dá se očekávat útok na nejvyšší příčky žebříčků sledujících hranost singlů na ostrovech. 


 


Text: Libor Lisý
Foto: Emi Music

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání