Kiss v Praze předvedli show nevídaných rozměrů

Pro skalní fanoušky této glam rockové kapely bylo datum 14. června 2013 takovým menším svátkem. Kapela Kiss vydala své již dvacáté album s názvem „Monster“ a vyjela na Monster Tour po celé Evropě. V České republice se zastavili po dlouhých třech letech.


Již v odpoledních hodinách bylo po celé Praze vidět, že se ten večer něco děje. „Kissácká“ atmosféra vládla jak v ulicích, tak v dopravních prostředcích a správně navnadila na velký zážitek, který si člověk z jejich koncertu pokaždé odnáší. Před skoro vyprodanou O2 arenou bylo tisíce lidí, kteří měli zmalované obličeje motivy charakterizujícími kapelu a bavili se, jako by už byli uvnitř. Už to slibovalo výjimečný večer.

Jako předskokani se představili Bitch & Chips, kteří fanoušky dostatečně zahřáli. Po jejich vystoupení se dokončovala stage pro hlavní hvězdy večera a při pohledu na tu ohromnou jevištní plochu plnou světel bylo jasné, že všechny čeká velká show.

Po 40 minutovém čekání, které ale stálo za to, spadla mega plachta s nápisem Kiss, vystřelil ohňostroj a začal koncert, na který nikdo z přítomných dlouho nezapomene. Jedním z jedinečných prvků byl třeba ohromný hydraulický pavouk, který byl perfektně osvětlený.

Kiss


Kapela postupně představovala hity z nové desky a během chvíle si získali rockovou duši všech přítomných. Člověk se při poslechu jejich pecek vrátí do dob, kdy neexistovalo nic jiného než pořádnej rock. Jejich efekty hydraulických plošin, na kterých zpívali, jezdící lano, na němž přejel zpěvák až ke zvukaři – všechno prostě bralo dech. Ke konci koncertu zazněly i staré osvědčené hity jako „I Was Made For Loving You“.

Kdo propásl tuto energickou a efekty narvanou show, rozhodně teď musí litovat a přát si, ať Kiss přijedou brzy znovu, protože takových zážitků, které hudební scéna nabízí, je opravdu málo.


Text: Luboš Kováč
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání