Sabina Křováková, třetí ČeskoSlovenská SuperStar, má svou vlastní desku!

sabina křovákováDevatenáctiletá vítězka poslední řady soutěže SuperStar 2013 vydala debutové album. To vzniklo v rekordně krátké době - Sabina se do studia poprvé dostala až v úterý po slavném finále! Album vychází necelý týden po odvysílání posledního televizního přenosu.


Něžná blondýnka s atypickým chraplákem, tak na sebe upozornila Sabina Křováková, když se pokusila probojovat mezi finalisty nejnovější řady SuperStar. Do té doby vystupovala jen v rodném Děčíně a přilehlém okolí, získala však sympatie diváků i poroty a dnes už se může pyšnit nejen vítězným titulem, ale také prvním hudebním albem. To vznikalo v Bratislavě.

Sabina naplno předvedla své pěvecké kvality a během 2 dnů nazpívala 10 světových hitů, které si propůjčila od světových hvězd, jako Pink, Janis Joplin, Alanis Morissette nebo Aerosmith. Podle přítomných hudebníků by něco podobného, navíc takřka bez zkušeností z natáčení ve studiu, dokázal jen málokdo z naší hudební scény. Rocková princezna Sabina si navíc při nahrávání našla čas i na média, kterým v Bratislavě ochotně zapózovala a poskytla rozhovory.

sabina křováková„Bylo to velmi náročné, posledních pár dnů jsem jela opravdu nadoraz, ale jsem moc ráda, že jsem to zvládla!“ prozradila spokojená zpěvačka. Nahrávalo se v produkci zkušeného týmu Creative Music House, který má na svém kontě celou řadu známých desek a je držitelem nejednoho hudebního ocenění. Mezi nimi je mimo jiné také slovenská výroční cena Aurel (Tina, Kryštof, Richard Müller apod.).

Sabina Křováková bezprostředně po vyhlášení výsledků soutěže prohlásila:  „Já si to pořád nějak neuvědomuju. Ale jsem strašně ráda! Děkuju lidem, kteří mi fandili a poslali hlasy. Nebudu na nic čekat. Plánuju co nejdřív hrát a koncertovat.“

 


Text: Mia
Foto: TV Nova; EMI Music

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

SuperStar 2013 - Sabina Křováková
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání