Kryštof potěší fanoušky čtyřmi koncerty

KryštofPopulární kapela Kryštof se v minulém školním roce odmlčela. Až loni na podzim o sobě zase dávali Richard Krajčo se svými kolegy pořádně vědět, když poslali do světa nové album INZERÁT. K němu nyní jedou halové mini turné. K původním třem arénám v Ostravě, Brně a Praze přibyla po vyprodání koncertů Opava. Speciálním hostem bude známý písničkář Jaromír Nohavica.


Kryštof Inzerát AgroFert Tour odstartuje generální zkouškou už ve středu 13. února ve Víceúčelové hale v Opavě. Tento přidaný koncert však bude stejně plnohodnotný jako další, již dříve naplánovaná, tři vystoupení. Hned v pátek následuje ČEZ Aréna v Ostravě, ve středu 20. února zavítá Kryštof do Kajot Arény v Brně a o další dva dny později skončí malé turné v pražské Tipsport Areně.

Kryštof


Jako předkapely vystoupí tuzemská partička Nebe a americká formace Ido vs. The World. S tou přijel z Brooklynu jeden z producentů desky „Inzerát“ Ido Zmishlany, který se na albu podílel s držitelem Grammy Yaronem Fuchsem. Právě špičkové producenty hledali kluci ze skupiny Kryštof přes inzerát, až narazili na opravdové špičky v oboru. Součástí vystoupení samotné ostravsko-havířovské kapely bude i zkušený a všem dobře známý Jarek Nohavica. Kromě singlu „Křídla z mýdla“, na němž přímo Kryštofům hostuje, a který nyní koluje v rádiích, zazpívá a zahraje i několik dalších písní.

Diváci, kteří už mají vstupenky zakoupené, protože na vyprodané turné už žádné neseženete, se můžou těšit na speciální pódium, ale i videoprojekci. Na ní se mohli částečně podílet i fanoušci skupiny. K písni „Zatančím“ mohli nahrát vlastní video a kapela následně z těchto snímků sestříhala klip, který při turné poběží na projekci. V Opavě a v Praze začíná program ve 20 hodin, v Ostravě a v Brně už o hodinu dříve. Text: Pavel Urban
Foto: Oficiální foto interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání