The Vibrators možná zboří Lucernu!

The VibratorsUž 29. ledna se můžete těšit na pořádný nářez. V pražské Lucerně vystoupí kapela The Vibrators a nebude na to sama. Spolu s nimi uvidíte naše Plexis nebo Dreadrot. Už berete tužku a zaškrtáváte datum v kalendáři?


Mají za sebou už 19 alb, zažili turné s kapelami a umělci jako Iggy Pop, Ian Hunter, The Flaming  Groovies nebo Die  Toten Hosen, jejich písničky hráli The Exploted, UK Subs, GBH či REM. Jak vidíte, nemůžete si nechat ujít setkání s legendami. Na scéně jsou totiž skoro 40 let, ale energie a chuti mají na rozdávání. Třeba jen v roce 2010 odehráli 130 koncertů!

Jak to bude vypadat v Lucerně? Bude to pankárna s nabitým line upem, která proběhne v Lucerna Music Baru. The Vibrators si jako hosty pozvali naše punkové matadory Plexis a jako předskokani se představí punk-rock and rolloví Dreadrot. Vstupenky jsou za 200 Kč (+ poplatky). Lístky jsou k zakoupení v předprodejích Ticketpro, Ticketstream, Ticketportal a Eventim nebo na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Koupit si je můžete nejlevněji také on-line prostřednictvím webu, facebooku LMB či na facebookovém profilu D Smack U Promotion. Na místě v den koncertu budou za 250 Kč.

 


 Text: Aneta Šimonková
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání