Jennifer Lopez předvedla v O2 areně ďábelskou show

Jennifer LopezTi, kteří vyrazili v pátek 26. října do pražské O2 areny na koncert americké krásky, rozhodně nelitovali. JLo předvedla českému publiku, jak má vypadat pořádná show s efekty, stylovými převleky, propracovanou scénou a taneční choreografií. Kdo zaváhal, může jen litovat a doufat, že do našich končin zpěvačka ještě někdy zavítá.


Ačkoli je mi Jennifer Lopez sympatická a většinu jejích písní znám, na její koncert jsem neplánovala vyrazit. Fanoušci mi prominou, ale nepatřím mezi ty, kteří mají přesně nastudováno, na čem momentálně pracuje a s kým, v jakém filmu se brzy objeví či jaký hit připravuje. Osud mi však připravil překvapení - lístky na koncert jsem dostala k narozeninám. Samozřejmě jsem tím nepohrdla a naopak jsem byla velmi zvědavá, čím se zpěvačka pokusí své publikum zaujmout. Má očekávání nebyla nijak přehnaná, považovala jsem však za samozřejmost, že s sebou z Nového světa přiveze zkušený tým lidí, který jí pomohl připravit show, jakou v českých luzích a hájích vídáme jen málo.

Jennifer LopezPreferuji jednu zásadu – na každém představení je nejdůležitější mít velkolepý začátek a famózní konec. Samozřejmě že průběh nesmí být mdlý a bez nápadu, tyto dvě části však divák ocení nejvíce. A jak vidět, Jennifer Lopez o tom dobře ví. Předvedla perfektní nástup v luxusní bílé róbě, jejíž část vzápětí odhodila a zůstala oděna v přiléhavém zlatavém oblečku, který rýsoval její sexy postavu. Rychle se pak připojila ke své skupině a předváděla jednu taneční kreaci za druhou. Muži stojící poblíž pódia jistě s nadšením ocenili ženské křivky, kterými JLo příroda obdařila.

Koncert měl od začátku až do konce rychlé tempo. Diváci se nechali strhnout rytmickými písněmi, tančili, pokyvovali hlavami, tleskali nebo alespoň podupávali nohou. V zaplněné hale se nenašel snad nikdo, koho by energická zpěvačka nedokázala oslovit. Příjemným překvapením byly i reakce publika, které, jak bývá bohužel zvykem, často nerozumí, co se mu interpret na pódiu snaží říct. Nutno dodat, že Jennifer to však s náročnými výroky moc nepřeháněla a spíše se starala o to, aby se všichni dobře bavili.

Jennifer LopezZda je JLo velkolepá zpěvačka nebo ne, je na posouzení každého posluchače. Někdo by řekl, že má ještě co dohánět, jiný by naopak nesouhlasně kroutil hlavou a zastával názor, že zpívá lépe než většina českých umělkyň. Ať tak či tak, jedno se jí upřít rozhodně nedá – má styl a umí předvést show, která má koule. Živá kapela, výborní tanečníci a skvělá choreografie, do nejmenších detailů rozvržené pódium a kulisy, to vše navíc doplněné projekcemi, světelnými efekty, výbuchy či padajícími třpytkami. Co víc si divák může přát? Koncertů, na nichž vystupují interpreti, kteří se na jevišti téměř nehnou, a nic překvapivého se během jejich účinkování nestane, takových můžeme vidět spousty, aniž bychom se museli příliš namáhat. Udělat ale show, po níž by divák litoval, že už opravdu musí jít domů, takových je bohužel u nás zatím málo. Můžeme tak jenom doufat, že na JLo zavítali také producenti, režiséři, choreografové a jiné povolané osoby, kteří mohou mít dobrou inspiraci, jak posouvat českou hudební scénu vpřed.

 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání