Zvířecí dubstep v Roxy v podání Bassnectara

BassnectarPod uměleckým pseudonymem Bassnectar se ve skutečnosti skrývá třiceti čtyřletý kalifornský chlapík Lorin Ashton. Pochází ze San José a je dobře známý díky svým živým vystoupením, která zahrnují nezvyklou světelnou show, dobře ladící s elektronickými souzvuky jeho hudby.


Bessnectar zavítal do Prahy ve čtvrtek 6. září. V Roxy předvedl ohromnou show, kterou bych přirovnal k vystoupení Skrillexe na letošním festivalu Rock for People. Pražské Roxy patří mezi kluby s nejlepším zvukem a toho Bassnectar využil naprosto parádně při svých neuvěřitelnýcha setech, které by roztancovaly i mrtvého. V některých částech prostor byl zvuk tak silný, že dunivé tóny masírovaly tělo.

Bassnectar„Je pro nás obrovským potěšením přivézt do České republiky právě takovou ikonu, jakou bezpochyby Bassnectar ve svém žánru je. Je to neskutečně činorodý člověk, který miluje hudbu a rád aktivně zapojuje fanoušky a všechny v hudebním průmyslu i mimo něj. V Praze je úplně poprvé, takže to bude pořádná jízda!“ sliboval jeden z promotérů akce a mohu jen potvrdit, že měl pravdu.

Ohlas diváků byl neuvěřitelný. Když musel Bassnectar v ranních hodinách končit, přítomní stále prosili o další přídavky. Za připomínku stojí i vizuální show, která probíhala na ohromném plátně umístěném nad Lorinem, a myslím si, že ohromila naprosto každého včetně pořadatelů samotných. Doufám jen v jediné - že jsem Bassnectara v České republice neviděl a neslyšel naposledy!

 


Text: Luboš Kováč
Foto: Archiv

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání