The Kelly Family se vrací, přijede k nám Kathy Kelly

Kathy KellyLegendární kapela The Kelly Family opět ožívá. Alespoň prostřednictvím někdejší členky Kathy, která přijede do Prahy. Zde si v prostorách odsvěcené kaple Sacre Couer na Smíchově zazpívá a podpoří dobrou věc. Těšte se 18. srpna.


Kathy zde představí svou sólovou produkci, v níž zazní například gospely či tradicionály pocházející z Německa, Španělska či Irska. V jedinečném interiéru proslulé kaple Sacre Couer na Smíchově se rozezní tóny nejen jejího hlasu. Doprovod jí zde bude dělat Norbert Peticzký, jehož můžete znát z Hlasu ČeskoSlovenska, který se při rozhodování, zda půjde do týmu Dary Rolins nebo Rytmuse, rozhodl hláškou „Sexy bere“ a naklusal ke zpěvačce.

Kathy Kelly„Norbert je charismatický umělec s plným hlasem, mám pocit, že přesně ví, co od umění očekávat, a právě proto jsem si ho vybrala jako plnohodnotného partnera mého koncertu. Za roky spolupráce s umělci si zvu hosty nerada, mám radši svůj vlastní umělecký prostor. Norbert mě ale přesvědčil o svých kvalitách, proto jsem neváhala,“ říká Kathy Kelly o plánované spolupráci se zpěvákem, který si do svého klipu k pilotnímu singlu „Peklo milencov“ vybral neobyčejnou lokalitu, koncentrační tábor Terezín.

Kdo sleduje Norbertovu kariéru více, ví, že podporuje nadaci „Rakovina věc veřejná“, a to hlavně proto, že mu toto onemocnění vzalo milovanou sestřenici. S podporou neváhala ani Kathy, protože má podobné zkušenosti. „Rakovina mi vzala nejmilovanější osobu mého života, moji maminku. Aby toho nebylo málo, brousila si zuby taky na mou sestru Patricii, ta ale měla štěstí a rakovinu porazila,“ prozrazuje Kathy důvod jejího rozhodnutí podpořit projekt.

Vstupenky na pražský koncert v historické kapli Sacre Couer si můžete zakoupit v síti Eventim a na stránkách organizátora koncertu www.kellys.wbs.cz. Cena lístku je 420 Kč. 

 


Text: Aneta Šimonková
Foto: Oficiálí foto

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání