Soutěžte o lístky na festival V zajetí věčnosti

Pěvecký sbor Victoria v čele se sbormistryní Viktorií Dědečkovou letos pořádá druhý ročník festivalu zaměřeného na barokní, renesanční a klasicistní hudbu. Zatímco loni měla jednodenní akce název V zajetí vášní, letos je pro větší prožitek z koncertů program rozdělen do dvou dnů. Tématem druhého ročníku bude věčnost. Ocitněte se v jejím zajetí i tentokrát, je to neobyčejný zážitek.


V zajetí věčnostiTi, kdo se už někdy s Viktorií Dědečkovou a jejím sborem setkali, vědí, jaké kouzlo a atmosféru její vystoupení mají. Pokud jste na festival barokní hudby v minulosti ještě nezavítali a jste trochu skeptičtí, zda by vás to bavilo, zahoďte tyto myšlenky a vyrazte. První ročník V zajetí vášní sklidil u návštěvníků velmi kladné ovace. Mladí umělci dokážou posluchače vtáhnout a seznámit ho se starou hudbou velmi vkusně. Během festivalu V zajetí věčnosti vystoupí také řada hostů, jako například instrumentální soubor Motus harmonicus pod vedením Jakuba Michla, mužská vokální skupina Rudolfvoice, francouzský barytonista Rémi Muller, altistka Kateřina Alexandra Šťastná a Pražský Pouliční Sbor Lenky Pištěcké.

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajete lístky na festival V zajetí věčnosti pro sebe a doprovod. Akce se uskuteční 25. a 26. května v Praze. Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si článek Ocitněte se v opojném zajetí věčnosti.


Soutěžní otázka zní:

Na jakém konkrétním místě bude probíhat festival V zajetí věčnosti?

A) V Národním muzeu
B) V jednom ze sálů na Pražském hradě
C) V kostele svatého Jiljí
D) V Rudolfinu


Nápovědu ke správné odpovědi naleznete v článku Festival V zajetí věčnosti se blíží, nebudeme chybět nebo na oficiální stránkách pěveckého sboru www.victoriachorus.com.

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu SOUTEZ@KULTURNISERVISPULS:

- do předmětu zprávy napište „BAROKNÍ FESTIVAL
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) V Národním muzeu),
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí ve středu 23. května 2012 v 17 hodin. Výherci budou kontaktováni telefonicky.

 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Victoria

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání