Dara Rolins oslavila s fanoušky Vánoce už v listopadu

Dara Rolins

Slovenská popová diva Dara Rolins uspořádala poprvé za svou třicetiletou kariéru dva koncerty s vánoční tematikou. Pro tuto speciální příležitost zvolila za místo konání pražský klub SaSaZu a datum vskutku nevánoční.

Záznam z vystoupení totiž vyjde už na konci listopadu na CD jako dárek pro fanoušky. Na pódiu Daře asistoval symfonický orchestr, trio doprovodných zpěvaček, stylově oděné tanečnice a řada známých hostů.

Během dvou pražských vánočních koncertů, které se konaly ve středu a ve čtvrtek, zazněly skladby jako „Last Christmas“ od dua Wham, „Novosvětská symfonie“, nebo hit Steveho Wondra „I Just Called To Say I love You“, který Rolins zazpívala za svitu stovky žárovek připomínající nebeskou noční oblohu s Matějem Ruppertem ze skupiny Monkey Business. Ten neopomněl předvést své taneční umění a divákům nabídl nevídanou show.

Dara Rolins

Mezi dalšími hosty, kteří navodili s Darou vánoční atmosféru, byla slovenská zpěvačka Tina, které to, nutno podotknout, velice slušelo. Na scéně ji vystřídala Tonya Graves, další z členů kapely Monkey Business. Za doprovodu čtyřicetičlenného symfonického orchestru se za mixážním pultem představil také DJ Wich při skladě „Diamonds Are Forever“. Slovenská zpěvačka nezapomněla pozvat ani své současné kolegy z poroty Československé SuperStar Martu Jandovou a Paľa Haberu. Na čtvrteční koncert se bohužel nemohl dostavit Dan Bárta, společnou píseň však zpěvačka nevynechala a předvedla ji v samostatném podání.

Po celou dobu koncertu běžela na velkoplošné obrazovce speciálně připravená videoprojekce, kterou Dara využila i ke zprostředkování jednoho ze svých hostů – Karla Gotta. „Zvonky štěstí“ byly pro tuto příležitost přezpívány a upraveny do swingové podoby. Božský Kája se osobně nedostavil, ani neposlal publiku vánoční vzkaz. Píseň sice ovace sklidila, diváci se však tvářili zklamaně, neboť každý očekával, že bude překvapením večera právě Karel Gott.

Dara Rolins

Závěrečnou píseň věnovala Dara své téměř dvouleté dceři Lauře a také Charlottce (dcera její manažerky). Za doprovodu DJ Wiche se Dara za bouřlivého potlesku rozloučila se svými fanoušky hitem „On The Radio“ od Donny Summer.

Fanoušci Rolins, kteří na této velkolepé podívané nebyli, však nemusí být smutní. Koncerty byly nahrávány a již nyní se zpracovávají ve studiu, aby se na konci listopadu objevilo na pultech obchodů speciální vánoční CD.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kristýna Šmejkalová
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Nová deska černého hiphopera z Bronxu je tu
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání