Rebellion Tour - V MeetFactory bude pěkné horko

Rebellion Tour 2012Jedna z hardcorových akcí tohoto roku se blíží! Smíchovský klub MeetFactory bude ve středu 14. března hostit špičkově obsazené turné s názvem REBELLION TOUR 2012 v čele s kapelami Madball a H2O, Deez Nuts, First Blood, Devil in Me a Strenght Approach.


Dvě ikony newyorkské hardcorové scény MADBALL a H2O se poprvé představí českým fanouškům na jednom pódiu jako headlineři celého podniku. Zajímavostí je, že obě kapely pojí mimo dlouholetého přátelství také společný projekt Fredyho Criciena (Madball) a Tobyho Morsea (H2O) s názvem „Hazen Street“. Obě dvě kapely přestaví svá aktuální alba, v případě H2O je to deska „Don’t forget your Roots“, MADBALL budou hodně čerpat z nahrávky „Empire“.

Rebellion Tour 2012Bylo by ovšem chybou soustředit se pouze na výše zmíněnou dvojici. Celé turné nabízí komplexně silný line-up, ve kterém budí zaslouženou pozornost Australané DEEZ NUTS, opět kapela českým fanouškům velmi známá a to nejen proto, že vznikla na základech rozpadnuvší se známé formace I Killed The Prom Queen.

Zbylou trojici účastníků Rebellion Tour 2012 tvoří Američané FIRST BLOOD, Portugalci DEVIL IN ME a italští STRENGHT APPROACH.

Koncertní program začne již v 18:30, kdy nastoupí první kapela, a proto nepodceňte včasný příchod do klubu, který se veřejnosti otevře úderem 18. hodiny. Vstupenky na pražský koncert se prodávají ve všech běžných předprodejních sítích, bližší informace naleznete na stránkách pořadatele www.obscure.cz.

 Text: Obscure
Foto: Obscure

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání