Majk Spirit pokřtí album Nový človek také v Praze

Majk SpiritMajk Spirit se na česko-slovenské hip hopové scéně pohybuje už od přelomu tisíciletí, ovšem jeho debutové sólové album NOVÝ ČLOVEK ho v posledních měsících katapultovalo do vyšších sfér zájmu. Úspěšnou desku pokřtí 23. března také v pražském klubu SaSaZu a na pódiu se s ním vystřídá celá řada hostů, kteří na CD jsou. V rámci akce ale vystoupí i Indy & Wich, KMBL, LA4, či MAAT, kteří budou křtít album EUROFLOW.


Sedmadvacetiletý Michal Dušička, kterého můžete znát z dřívějška i pod jmény Dilema, Koko Šajs či Koko Najs, v poslední době ale hlavně jako Majka Spirita. Tenhle rodák z Bratislavy se proslavil jako člen skupiny H16, ovšem ještě důraznější stopu zanechává v posledních měsících se svou sólovou deskou NOVÝ ČLOVEK. Té se prodalo už přes osm tisíc a ve slovenském Slavíkovi nedávno získal Majk ceny za Objev roku a Videoklip roku ke skladbě „Hip Hop“. Ke konci dubna bude k mání také DVD se záznamem z živého koncertu. Diář má Majk v nejbližších měsících naplněný koncerty k prasknutí a čeští fanoušci mohou být rádi, že zavítá také do naší republiky.

Majk SpiritV pátek 23. března ale bude tou nejzásadnější akcí křest zmíněného alba v pražském klubu SaSaZu, kde hodlá Michal odjet show se všemi skladbami z desky, navíc i za doprovodu všech hostů, tedy Oriona, Nironica, Suverena a dalších. Ovšem jenom na Majkovi Spiritovi tenhle večer stát nebude. Tuzemská dvojka Indy & Wich se po delší době rozhodla udělat zase společnou věc a jejich nový singl v SaSaZu také zazní a bude pokřtěn. Ke křtům se pak připojí další česká partička MAAT, která představí nové album EUROFLOW. To vyšlo v listopadu, stejně jako NOVÝ ČLOVEK, takže fanoušci už ho mají naposlouchané.

Během akce ale vystoupí také Indy se svým projektem KMBL, LA4, Nironic či HZM. O zábavu se postarají také Djs Billy Hollywood Grimaso či T.O. Celým večerem pak budou provázet Epic & MyCall. Začátek je naplánovaný na 21 hodin, končit se bude až v sobotu ráno. Vstupenky vyjdou v předprodeji na 200 korun, na místě pak na 250. VIP varianta stojí 500 Kč v předprodeji a 700 Kč na místě. Text: Pavel Urban
Foto: Party Live

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání