Vltava. Skupina, která má nezaměnitelný styl

SKUPINA VLTAVAVltava, jejíž kořeny sahají až do dob vzdáleného Československa, patří i v současné době k uznávaným a velmi originálním skupinám působícím na naší hudební scéně. Fanoušci se mohou těšit na pražský koncert, který už pomalu klepe na dveře. Zapište si v diáři poznámku na pondělí 27. února. Vltavu opět přivítá prostředí Lucerna Music Baru.


Vltava se poprvé začala formovat v roce 1986, od té doby byť s malou přestávkou existuje už pětadvacet let. Když fanouškům roku 2003 oznámila ukončení činnosti, nikdo ani nedoufal, že by se takhle parta ještě někdy vrátila na koncertní pódia. Ale zázraky se občas dějí. O sedm let později stanul Robert, Martin a František společně s novými členy Tomášem a Peterem znovu na jevišti a užili si další skvělou show. Svůj definitivní návrat k životu kapela potvrdila albem vydaným v roce 2011, které nese titul „Komedianti se vracejí domů“.

V současné době se chce skupina věnovat především tvorbě dalších písní a kráčet cestou své nové éry. Na původní Vltavu však rozhodně nechce zapomenout, proto i na nejbližším koncertě 27. února zazní staré dobré pecky. Na akci vystoupí v aktuální sestavě – zpěvák a kytarista Robert Nebřenský, bicí Martin Vajgl, klávesista František Svačina, s basou Tomáš Uhlík a druhý kytarista Peter Binder. Vstupenky na pražský koncert seženete na pokladně Lucerna Music Baru v předprodeji za 200 korun, v den konání pak za 250 kaček

 


 Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Lucerna Music Bar

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání