Soundtrack k filmu Lidice je v prodeji

soundtrack LidiceOd soboty 7. května můžete na prodejních pultech sehnat unikátní CD s hudbou ze snímku Lidice. Limitovaná edice obsahuje i vstupenku na projekci zdarma. Pokud máte zájem, neměli byste se dlouho rozmýšlet – lomezený počet kusů je možné zakoupit pouze po dobu čtrnácti dnů. Čí hlas na tomto albu uslyšíte? Těšte se na opravdu velká jména jako Lucie Bílá, Aneta Langerová nebo Divokej Bill.


Očekávaný soundtrack ke snímku Lidice byl vydán tuto sobotu 7. května. K dostání je v síti PNS za symbolických 69 korun, a to včetně jedné vstupenky na filmovou projekci zdarma. Edice je však limitovaná množstvím kusů i prodejní dobou. Pokud ve vás toto téma vyvolává zájem, neváhejte. CD můžete zakoupit pouhé dva týdny. Aktuální singl s názvem „Plamen“ v podání Anety Langerové a Michala Hrůzy je od pondělí 9. května zdarma ke stažení.

soundtrack LidiceAlbum vznikalo pod vedením Michala Hrůzy. Mělo by přiblížit téma Lidic především nejmladší generaci. Nejedná se ale o hudbu přímo z filmu, na které spolupracoval Hrůza s Jamesem Harriesem. Tento soundtrack je samostatným projektem plným moderních skladeb, které jsou interpretované nejlepšími umělci naší hudební scény. Na tvorbě se podíleli Lucie Bílá, Aneta Langerová, Xindl X, Michal Hrůza, Divokej Bill a další.

Soundtrack nese název „Lidice“. Ke skladbě „Plamen“, ale i k písni Honzy Budaře „Lidice“ budou k dispozici videoklipy pro televizní vysílání. U nás můžete vidět první zmíněný song s videoklipem (níže) a Budařovy Lidice jsou k poslechu ZDE.

Pokud vás zajímají další informace o tomto snímku, podívejte se na oficiální stránky www.filmlidice.cz. "Lidice" můžete vidět v kinech od 9. června.

 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Turner


SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Tvůrci filmu Lidice dotáčeli atentát na Heydricha
Proběhl poslední natáčecí den snímku Lidice
Lidice mají za sebou rekonstrukci tryzny z roku 1945
Padla první klapka filmu Lidice

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání