Režisér Ondruš natáčí nový film Vendeta

film VendetaJen co producent Vratislav Šlajer oslavil zisk Českého lva za film Pouta, hned se pustil do realizace dalšího projektu. Spolu se začínajícím režisérem Miroslavem Ondrušem natáčí thriller Vendeta, který by do kin měl přijít na konci tohoto roku. V hlavních rolích se představí Oldřich Kaiser a Ondřej Vetchý.

 

Co se zápletky týče, zůstává zatím producent Šlajer velmi skoupý na informace. Děj thrilleru se odehrává v časovém rozmezí tří hodin a na nezvykle omezeném prostoru. V ohnisku konfliktu stojí znepřátelení hlavní hrdinové. Kromě Kaisera s Vetchým se zde představí v roli policistů Igor Chmela a Marek Taclík spolu s mladými herci Ondřejem Havlem, Danielem Novákem, Václavem Vostárkem a Lucií Šteflovou. Právě Šteflová na sebe vzala úlohu jediné ženské hrdinky, která celý děj filmu prakticky nadefinuje.

film VendetaMálokteří filmaři se můžou pochlubit tak kvalitním štábem, jaký dali dohromady Šlajer s Ondrušem. Film snímá zkušený Martin Štrba. Tento slovenský kameraman v minulosti získal Českého lva za „Je třeba zabít Sekala“. Hlavním architektem se stal Jan Vlasák, známý především ze Svěrákových filmů „Kuky se vrací“ a „Tmavomodrý svět“. Hudbu složí Petr Ostrouchov (Občanský průkaz, Želary).

Debutující režisér Ondruš, který se spolupodílel jako asistent režie třeba na oceněných „Poutech“, si natáčení pochvaluje: „Podařilo se nám dát dohromady skvělé obsazení a dobrý štáb. Chceme natočit přímočarý thriller, napínavý příběh o pomstě a střetu dvou postav v podání skvělých herců."Text: Klára Votavová
Foto: Bontonfilm

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání