Dana Morávková poměří síly s Alešem Cibulkou

Kulturní servis PulsVědomostní soutěž Kdo to ví? se u diváků těšila velké oblibě. Proto se barrandovská televize rozhodla pokračovat v jejím dalším natáčení. Ve druhé řadě úspěšné show se objeví zcela nová sestava s obsazením Dana Morávková, Aleš Cibulka a Martin Zounar.


Coby kapitáni soutěžních družstev si to proti sobě rozdají Aleš Cibulka a Dana Morávková. Cibulku diváci znají jako milého moderátora úspěšných pořadů Sejdeme se na Cibulce a Můžu dál?, v němž navštěvuje známé osobnosti u nich doma. Nyní ho ale poznají ve zcela jiné roli. Ukáže se, kolik toho zná, jak se dokáže porvat o vítězství a čím umí ohromit publikum. Oproti tomu má Morávková, která se tak stala novou barrandovskou tváří, značnou výhodu – je krásná, ledasco umí zaonačit a s vědomostními soutěžemi má již bohaté zkušenosti z minulosti.

Kulturní servis Puls

Roli moderátora převezme Martin Zounar. Ten již v minulosti s TV Barrandov spolupracoval na pořadu Taxi, taxi, taxi. Neméně významnou postavou figurující i v druhé řadě Kdo to ví? bude vědec, který provádí nejrůznější pokusy a tím ověřuje, zda jsou určitá tvrzení pravdivá. Podivínského experimentátora ztvární Tomáš Jeřábek.

Premiérový díl bude v televizi již dnes od 20:15, nově bude pořad Kdo to ví? vysílán vždy ve středu a v sobotu na TV Barrandov.

 


Text: Otiz
Foto: TV Barrandov

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání