S Filmánií do kina jen za 50 Kč

Filmánie prosinec 2010Chodíte rádi do kina? Pak vás určitě potěší, že je tu další týden oblíbené akce Filmánie, kdy můžete vidět jakékoli filmy jen za 50 Kč. Tentokrát se do projektu zapojil i kino IMAX, ve kterém můžete vidět nejen dokumenty, ale i nejnovější díl Harryho Pottera. Pojďte si užít zábavu, co skoro nic nestojí.

Do projektu Filmánie, který nabízí divákům po dobu jednoho týdne filmy za 50 Kč, se stejně jako v předchozích letech zapojí síť multikin Cinema City, Palace Cinemas i CineStar. Novinkou letošního „levného týdne v kinech“ je i zapojení kina IMAX. Filmovou mánii si tak mohou užít návštěvníci pražských kin Cinema City na Flóře, v Galaxii, v Metropoli Zličín, a také v kině IMAX, stejně jako návštěvníci Cinema City v Plzni a Pardubicích.

 

Filmánie probíhá od 9. do 15. prosince a zahrnuje všechny filmy v programu kin, včetně těch zcela nejnovějších jako například Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (3D), Megamysl (3D) nebo megahitu Harry Potter a Relikvie smrti – část 1. Všechny filmy v klasickém formátu 2D budou po dobu trvání akce stát 50 Kč, lístky na snímky ve 3D budou zlevněny na 150 Kč.

Unikátní šanci budou mít zájemci o technicky nejlepší filmové projekce u nás na plátně o rozloze 500m2 v kině IMAX. 3D dokumenty budou po dobu trvání Filmánie stát 50 Kč, projekce trháku Harry Potter a Relikvie smrti – část 1 budou stát 60 Kč.

Filmánie prosinec 2010
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: oficiální stránky akce
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání