Přijď na křest DVD Křídla Vánoc spojený s autogramiádou

křídla vánocVe čtvrtek 20. března ožije Bontonland Megastore na Václavském náměstí září hvězd. DVD jednoho z nejnavštěvovanějších českých filmů z loňského roku přijde slavnostně přivítat na svět herečka Vicy Kerekes, Jakub Prachař nebo David Novotný.


DVD s filmem Křídla Vánoc vyjde 19. března 2014 a hned následující den – ve čtvrtek 20. 3. se od 17 do 18 hodin v Bontonlandu Megastore na Václavském náměstí v centru Prahy uskuteční veřejný slavnostní křest spojený s autogramiádou.

Exkluzivní událost si nenechají ujít ani představitelé hlavních rolí - Vica Kerekes, která přiletí speciálem pouze kvůli křtu. Nebude chybět ani David Novotný, Jakub Prachař, režisérka Karin Babinská, kameraman Martin Douba, zvukař Jiří Klenka a producentka Veronika Schwarczová.

 

křídla vánoc


Další z hrdinů filmu, Richard Krajčo, který hraje optika Tomáše a je i autorem hudby, se křtu osobně nezúčastní, ale na místě bude v prodeji limitovaná edice 150 kusů DVD s jeho vlastnoručním podpisem.

Křídla Vánoc patří k nejnavštěvovanějším českým filmům loňského roku, v kinech jej navštívilo 240 tisíc diváků. Součástí DVD jsou lákavé bonusy – videoklip s titulní písní „Cesta“, šlágrem tuzemských hitparád, a trailer k filmu.


 Text: Markéta Faustová
Foto: 2media.cz

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání