Multikino u ostravské Stodolní? Ano!

Cinema City OstravaNa český trh vstupuje nové multikino a nebude na ledajakém místě. Společnost Cinema City otevře v Ostravě další multiplex, který bude nedaleko proslavené ulice plné hospůdek a kaváren, Stodolní. Od 22. března budou moci Ostravané jít z filmu přímo do restaurace nebo naopak z kavárny zajdou na nevšední kinematografický zážitek.


Čtrnácté multikino této společnosti otevře své brány všem po prvním jarním dni. Multikino bude součástí  nového obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolína, které je nejen nedaleko Stodolní ulice, ale i z centra města to je, co by kamenem dohodil. Otevírací akce bude ale jen jednou, tak se podíváme, jak bude vypadat.

Cinema City OstravaVedle denního programu nabídne kino prvním návštěvníkům i předpremiéru komedie Okresní přebor – Poslední zápas Pepíka Hnátka. V rámci předpremiéry se také představí nová zábava Human Joystick, při které všichni lidé v sále ovládají společnými pohyby dění na plátně. Už od pondělí 19. března bude možné si na jakékoliv představení multikina Cinema City v Ostravě rezervovat vstupenky. Buď přímo v kině nebo na stránkách www.cinemacity.cz

„Ostrava a celý ostravský region je ekonomicky velmi významný a my jsme přesvědčeni, že má potenciál pro více než jedno multikino, stejně jako podobně významné regiony v České republice nebo v Evropě. Pro společnost Cinema City je otevření kina právě zde důležitým a dlouho očekávaným a plánovaným krokem,“ říká marketingový manažer Cinema City Robert Švec, který jako hlavní výhodu nového multikina vidí jeho pohodlnou dostupnost.

Cinema City OstravaJak multikino vypadá? Má 8 nových sálů o celkové kapacitě 1195 míst, vlastní kavárnu a také šatnu, takže odpadne starost, kam s bundou, když byste si nejradši koupili ještě sedadlo navíc. Všechny sály jsou digitalizované, pět z nich umožňuje 3D projekci a ve dvou sálech bude navíc možné promítat filmy z klasického filmového pásu.

Nové kino přijede do Ostravy osobně otevřít „číslo 1“ celé společnosti Cinema City pan Mosche Greidinger, předseda představenstva, výkonný ředitel společnosti a vnuk pana Greidingera, který založil první kino společnosti v roce 1929.  Cinema City International je v současnosti největším provozovatelem kin nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě a je třetím největším provozovatelem kin v Evropě.  V loňském roce získala společnost ocenění „Nejlepší provozovatel kin v Evropě pro rok 2011“.

 Text: Aneta Šimonková
Foto: Cinema City

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání