První bejbypankový festival Kefír musí ještě rok uzrát

KefírNový rodinný, bejbypankový festival Kefír, který měl letos obohatit tuzemské festivalové léto, se přesouvá na poslední srpnový víkend roku 2012. Přeložení prvního ročníku Kefíru přichází v době, kdy byl festival produkčně zajištěn již z více než 90 %, nevyjímaje všechny vystupující umělce, včetně zahraničních kapel jako Panteón Rococó nebo Värttinä. Kefír měl proběhnout o víkendu 19. až 21. srpna v zámeckém parku v Lysé nad Labem.


„Zámecký areál je kulturní památkou a zároveň významným krajinným prvkem. Z tohoto důvodu jsme museli projít řadou povolovacích řízení. Ačkoliv jsme se setkali s podporou starosty a drtivé většiny úředníků města, vyvstalo vážné riziko, že nebudeme moci realizovat program ve slíbeném rozsahu a se všemi „razítky“. Náročný proces získávání všech povolení ke konání festivalu, včetně například Národního památkového ústavu, byl významně zpomalen místním občanským sdružením, které má k akci stále připomínky,“ říkají organizátoři z agentury Kefír s. r. o.

kefírSituace všechny, kteří se na přípravách podíleli, mrzí kvůli tisícům zklamaných návštěvníků i stovkám účinkujícím. Nebyl by to však Kašpárek v rohlíku, kdyby si nenašel i na podobné lapálii to pozitivní: naprostá většina hudebníků, divadelníků i ctěných partnerů rozhodnutí organizátorů chápe a zůstane věrná i Kefíru v roce 2012. „My zase můžeme slíbit, že ten bude ještě větší a rozmanitější, než jsme plánovali letos,“ vzkazují organizátoři.

Všichni návštěvníci, kteří si koupili vstupenky v předprodeji, dostanou všechny peníze zpět a nádavkem nabídku na slevu vstupenek na Kefír 2012.

Informace o tom, jak získat zpět peníze v plné výši za zakoupené vstupenky, je možné najít na webových stránkách www.festivalkefir.cz


Text: Smart Communication
Foto: Kefír festival

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Desátý Hip Hop Kemp už zná podrobný program
Open Air Festival podruhé a opět ve velké parádě
Soutěž, vyhraj a vezmi partu na Rock for Churchill
Festival Okoř se znovu vrací na scénu

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání