Benátská noc přivítá Nightwork i Lucii Bílou

Benátská nocOblíbený letní festival odstartuje letos už ve čtvrtek 28. července s úderem šesté hodiny večer. Po sérii klubových koncertů, které se pořádaly pod hlavičkou Benátské noci, se můžeme konečně těšit na tu hlavní show – velkou open air párty, jež se tradičně pořádá na Malé Skále. A že to bude opravdu stát za to! Dorazí Lucie Bílá, Kryštof, Aneta Langerová, legendární Olympic a z Německa přijede dokonce skupina Scooter.


Benátská nocOrganizátoři festivalu se tento rozhodli, že nenechají nedočkavé hudební fanoušky čekat až do letních dní, ale zpestří jim jarní období sérií koncertů. Postupně se na pódiu v klubu Hard Rock Cafe vystřídali Eddie Stoilow, Děda Mládek Illegal Band, nejpopulárnější travesti skupina Screamers a talentovaná zpěvačka Debbi. Nyní už nám však léto klepe na dveře a Benátská noc ohlašuje přípravy na svou hlavní akci. Už 19. ročník hudebního festivalu se uskuteční ve dnech 29. – 31. července v malebném prostředí Malé Skály u řeky Jizery. Program je již kompletní a jména účinkujících nejsou žádným tajemstvím.

Hlavní hvězdou bude americká skupina Dream Theater, která si s sebou přiveze i svého zbrusu nového bubeníka. Další velkou lahůdkou budou němečtí Scooter. Z naší domácí scény se přijedou s fanoušky potěšit Nightwork, kteří samozřejmě dorazí ve svých teplákových soupravách, Lucie Bílá jako vždy se zlatem v hrdle nebo Gipsy.cz se svým novým albem. Mezi dalšími interprety nebude chybět Aneta Langerová, skupiny Chinaski, Kryštof, Čechomor, Olympic, Sunflower Caravan či začínající zpěvačka Patricie.

Benátská nocVe čtvrtek 28. července proběhne již zaběhnutá warm-up párty. Tu si pod svá křídla vzala stage Evropy 2. Hudební program začne v 18 hodin, bavit vás bude legendární Folimanka Blues. Návštěvníkům bude k dispozici také stanové městečko s nadstandardním vybavením, děti zajisté potěší koutek plný zábavy pod taktovkou TV Barrandov Animáčka. V areálu festivalu bude také mobilní bankomat v podobě dodávky, aby si každý mohl dopřát, co chce a nestrádal nedostatkem financí. Obnos si může vyzvednout kdokoli, bez ohledu na to, jakou bankovní kartu vlastní.

Vstupenky lze zakoupit už nyní v předprodejní síti Ticketportal. Do konce června jsou lístky za 1.190 korun v podobě permanentky, jednodenní vstupenka je v ceně 790 Kč v kombinace pátek nebo sobota a k tomu neděle zdarma. Za 2.100 Kč pak pořídíte speciální VIP vstupenku, která zahrnuje přístup do dvoupatrového stanu, konzumaci na VIP baru, samostatné sociální zařízení, přednostní odbavení a dárek na uvítanou. Další zajímavosti se dočtete na www.benatskanoc.cz.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Benátská noc

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání