United Islands představí desítky kapel z 15 zemí

United IslandsJiž osmý ročník populárního hudebního open air festivalu United Islands bude hostit naše hlavní město poslední červnový víkend. Pro návštěvníky je připraven bohatý hudební a kulturní program.

 


Festival bude probíhat na čtyřech ostrovech a na zahradě Velvyslanectví Polské republiky. Na pěti scénách se během dvou dní vystřídá přes 100 hudebníků z 15 zemí. Mezi interprety se představí třeba The Tap Tap, Gipsy.cz nebo Audio Bullys.

United IslandsKromě hudebních vystoupení se mohou návštěvníci těšit i na bohatý doprovodný program. Na „Ulici komediantů" se předvedou pouliční umělci všeho druhu. Všichni, kdo umí tančit, zpívat, žonglovat, stavět se na hlavu nebo polykat oheň, zde mají své místo.

Připraveno je i autorské čtení významných českých spisovatelů v literární kavárně, dále pak divadelní a filmová představení. United Islands si užijí i děti. Na Dětském ostrově na ně čeká bohatý program i festivalová školka.

Minulý ročník United Islands navštívilo přes 30 tisíc diváků a letos organizátoři očekávají zájem ještě vyšší. Festival je jednou z nejúspěšnějších akcí, na níž se publiku představují noví interpreti. Bezkonkurenčně je také největším festivalem na území hlavního města Prahy.


Text: Jitka Hemelíková
Foto: United Islands

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Už víte, že má Praha svůj festival?
Sázavafest tentokrát v Benešově!
Festival Rock for People uzavřel zahraniční line-up

Velká výzva na Kampě zabrala po všech stránkách

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání