Multižánrový Votvírák odemkne festivalová pódia

festival Votvírák 2011Pozor! Máme pro vás čerstvé informace o přípravách prvního festivalu tohoto léta. Už popáté zahájí populární festival Votvírák českou a slovenskou letní hudební sezónu. Letošní ročník se uskuteční ve dnech 17. až 19. června na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.


Votvírák je největší multižánrový hudební svátek v Česku. Tradičně láká příznivce populární a rockové muziky, stejně jako fanoušky hip hopu a dalších žánrů.  Na četných pódiích se představí dobře známé hvězdy i zajímavé objevy česko-slovenské hudební scény. Festivalové období přijede letos do Milovic otevřít přes 400 interpretů.

festival Votvírák 2011K největším senzacím tohoto roku budou patřit rozdovádění Monkey Business či populární Chinaski a No Name. Rockovější nádech fanouškům slibuje účast skupin Arakain, Harlej nebo Visací zámek. Na hip hopovém pódiu vystoupí kromě famózního slovenského rappera Rytmuse také skupiny PSH, Prago Union nebo Moja Reč. Méně vyhraněné návštěvníky potěší třeba kapely Wohnout, Medvěd 009, UDG, Clou, Sto Zvířat nebo Xindl X.

Kromě výtečného hudebního programu nabízí Votvírák také bohatý výběr doprovodných aktivit. Návštěvníci budou moci zavítat třeba do adrenalinového kempu nebo pro odreagování do herní zóny. U vstupu do areálu tradičně naleznete rozestavěné pouťové atrakce, které budou během festivalu v provozu i v noci.

Organizátoři Votvíráku lákají všechny zájemce také zvýhodněným prodejem lístků na další letní festivaly a kulturní akce. Účastníci si je zde budou moci zakoupit až s 80% slevou. Vstupenky na první festival letní sezóny jsou k zakoupení v síti Ticketstream za 90 korun a to do konce března. Lístky na místě budou k mání za 250Kč.

 

 

Text: Klára Votavová
Foto: Votvírák

 

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Co nás čeká v roce 2011
Votvírák 2010: I tento rok přivítaly festivalovou sezónu velké hvězdy (Reportáž VOTVÍRÁK 2010)
Blíží se oficiální zahájení festivalové sezóny
Hurá, festivalová sezóna je votevřena (Reportáž VOTVÍRÁK 2009)

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání