Screamers se znovu chystají řádit

festival Benátská noc 2011Asi naše nejpopulárnější travesti skupina Screamers chystá další vystoupení. Tentokrát se bude konat ve věhlasném klubu Hard Rock Café v rámci doprovodných akcí festivalu Benátská noc. S tím jsou spojené i informace, na koho se v letošním ročníku můžete těšit.


Screamers vystoupí v rámci série koncertů Benátská noc v Praze v Hard Rock Café už 16. března od 20:00. Vstupenky, které můžete sehnat v síti Ticketportal, budou stát 150 korun v předprodeji a 199 Kč na místě.

travesti skupina ScreamersKdo jsou vlastně Screamers?
Tato travesti skupina patří mezi nejznámější umělce svého druhu u nás. Současní členové Láďa, Valerie, Lili, Nadja, Paula a Saša mají ve svém repertoáru osobnosti českého i světového showbyznysu. Vystupují jako Ilona Csáková, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Eva Pilarová, Heidi Janků, Dara Rolins, Věra Špinarová, Celine Dion, Tina Turner nebo Cher. Velkým zážitkem pro ně bylo vystupovat se skupinou Boney M. Screamers jsou pro svoji popularitu a oblíbenost také zváni do televize. Můžete je znát z pořadů Tak neváhej a toč!, Snídaně s Novou, Rande, Vabank, Hogo Fogo nebo dokonce ze soutěže ČeskoSlovensko má talent. Podíleli se na natáčení videoklipů, a také celovečerních filmů jako jsou „Otesánek“ a „Mandragora“. Screamers běžně vystupují v divadlech a kulturních domech či na různých společenských akcích - plesech, výstavách či módních přehlídkách.

travesti skupina ScreamersJaká bude letošní Benátská noc?
Zdá se vám zvláštní, že Benátská noc je už tak brzy? Hlavní festivalový rej začne sice jako vždy v létě, ale organizátoři nelení a od počátku roku připravují různé akce, které vás potěší ještě před tradičním svátkem hudby. Mimo Screamers se tak chystá i koncert zpěvačky  Debbi (držitelka ceny Anděl 2010 za nejlepší loňský hit „Touch The Sun“), který se uskuteční 28. dubna 2011.

Neméně významnou informací pro nadšence hudby bude, že vstupenky na festival Benátská noc jsou do konce března v předprodeji za pouhých 990 korun. Chcete dostatečný důvod, proč si lístek koupit? Už teď organizátoři slibují, že na festival zavítají takové kapely jako Chinaski, Visací zámek, Kryštof, Priessnitz, Divokej Bill, Čechomor, Gipsy.cz či Wohnout. Velkým lákadlem jsou i Lucie Bílá nebo Aneta Langerová. Zahraniční interprety tu zastoupí švédští Clawfinger, němečtí In Extremo a U.D.O., dále pak Dream Theater z USA. To vše jsou důvody, proč si zapsat termín 29. až 31. července 2011 do kalendáře, na Malé skále v Českém ráji se koná festival Benátská noc.
Text: Aneta Šimonková
Foto: Screamers

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání