Soutěž o rodinné vstupné na letní koncertní šňůru Z lásky k hudbě

kulturní servis pulsNenechte si ujít letní koncertní šňůru Z lásky k hudbě! Můžete se těšit na hudební program, zábavu pro děti a bohatou nabídku občerstvení, obzvláště pak na masové speciality Naši řezníci. Nezapomeňte vzít i s své děti. Pro ně je připravena také spousta zábavy - sportovní aktivity, kreativní dílny a další překvapení. Zapojte se do této soutěže – 3 výherci získají rodinnou vstupenku pro 2 dospělé a 2 děti na koncert, který se uskuteční 1. 7. v Ústí nad Labem.


V hudebním menu si vybere opravdu každý. Své slavné písničky nejen z pohádek a filmů zazpívá Jaroslav Uhlíř, smršť svých hitů předvede kapela Chinaski, na country notu zahraje Věra Martinová, Sbírku zvadlejch růží nám ukáží Wanastowi Vjecy, zazní i slovenština, a to od kapely No Name. Přidají se ještě třeba Xindl X, Michal Hrůza a Petr Bende. A to pořád není všechno… Chybět samozřejmě nebude ani Čechomor.

Všechny důležité informace o festivalech najdete na stránce www.zlaskykhudbe.cz, kde budou postupně přibývat novinky ohledně koncertů, vzkazy od jednotlivých kapel i fotografie z již uskutečněných koncertů.

Vstupenky na akci jsou k dispozici na vybraných prodejnách Kauflandu a v síti Ticketstream. Každou zakoupenou vstupenkou přispějete na dobro věc - na organizace SOS dětské vesničky a Centrum Paraple. Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte lístek pro celou rodinu, stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku.

kulturní servis puls

Soutěžní otázka:
Kdo je pořadatelem festivalu Z lásky k hudbě?
A) Ticketstream
B) Kaufland
C) účinkující festivalu
D) obecní úřad 

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
- do předmětu zprávy napište „Z lásky k hudbě“,  
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „Ticketstream“),  
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí ve čtvrtek 9. června 2015 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

 


Text: Otiz
Foto: Kaufland

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání