Rozlučte se s létem na Radiofestech

radiofestyLíbí se vám spojení chutné gurmánské pochoutky a to nejlepší z české a slovenské muziky? Pak byste si neměli nechat ujít open air akce nazvané Radiofesty, které se uskuteční 5. 9. v Českých Budějovicích, 6. 9. v Černošicích a 12. 9. v Plzni. Na akci vystoupí například Helena Vondráčková, písničkář Xindl X nebo skupiny Chinaski, Mig 21 nebo No Name.


Radiofesty jsou svátkem hudby, ale také dobrého jídla. Libozvučné tóny zpěváků a kapel doplní chutě a vůně grilovaných i jinak připravovaných dobrot. O to, aby si na své přišly i vaše chuťové buňky, se postarají renomovaní kuchařští šéfkuchaři a Kaufland, který na festivaly dodá surovin k přípravě jídel. Sluch, chuť a co zrak? I ten nebude zahálet. Kromě výkonů umělců budete moci na závěr sledovat i velkolepý ohňostroj.

Radiofesty jsou tu pro všechny, kteří se rádi baví a poslouchají českou i slovenskou muziku. Na výstavišti v Českých Budějovicích začne 5. 9. akce ve 12:30, návštěvníci se mohou těšit na Helenu Vondráčkovou, Mig 21, Xindl X, Jelena, Nebe, Big Papa a Charlie Band. Vstupenky jsou v předprodeji za 99 Kč, na místě pak za 150 Kč.

Pokud vyrazíte 12. 9. do Lochotína v Plzni, pak můžete od 12:30 vidět vystoupení Chinaski, No Name, Xindla X, Heleny Vondráčkové, Big Papa a Charlie Bandu. V předprodeji seženete lístky za 99 Kč, v den konání akce za 159 Kč.

Vstupenky na Radiofest, který se uskuteční 6. 9. ve Sport parku Berounka v Černošicích v rámci oslav 900. výročí města, jsou již vyprodané. Na této akci vystoupí Chinaski, Xindl X, Michal Hrůza, Jelen a Nebe. 


radiofesty

 


Text: Kris
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání