RockOpera Praha River Fest 3

rockopera prahaPrvní open air festival RockOpery Praha je tady! Ve spolupráci s Karlem Kroupou proběhne River Fest 3, a to již tuto sobotu 18. července. Začátek akce bude od 16:00 a probíhat bude až do noci. Kde? V Tábořišti u Karla v Českém Šternberku, které se nachází kousek od Benešova. Můžete se těšit na koncert RockOpery Praha aneb to nejlepší ze známých rockových oper, ale také na mnoho hostů.


Chceš o letních prázdninách zažít pořádný odvaz? Pak nesmíš chybět na prvním open air festivalu RockOpery Praha. Účast potvrdili Honza Toužimský, Viktor Dyk, Jiří Zonyga a Elbereth, Pavla Forest, Daniela Gildenlöw Langrová, Žántí, Linda Fait, Petr Opava, Šáren Makovcová, Adriana Pítrová, kapela ROP, Jagabab band, Degynce nebo Posmrtné zkušenosti.

V prodeji je limitované množství vstupenek, seženeš je v síti TICKETPRO jen za 250 Kč, na místě budou stát 350 Kč. Areál je vedle vlakového nádraží s adresou: Český Šternberk 70.

rockopera praha


Doprava na akci:
- Autem po dálnici D1, exit 41 (Č. Šternberk, Divišov), dále 4 km po silnici II/111. Z Prahy 50 km, 40 minut.

- Vlakem do stanice Český Šternberk, stálé linky Českých drah. Z Prahy s jedním přestupem 2 hodiny cesty, jednosměrná jízdenka za 108 Kč, zpáteční za 205 Kč. Přímá doprava z Čerčan, Sázavy, Havlíčkova Brodu, Světlé nad Sázavou, Ledče nad Sázavou, Zruče nad Sázavou. Nádraží přímo vedle areálu.

- Autobusem do zastávky Český Šternberk - stálé linky ČSAD Benešov. V den akce k dispozici pouze dopolední spoje (přímý spoj z Prahy - Roztyl odjíždí v 9:20).

 Text: Otiz
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání