Hip Hop Kemp přiveze hvězdy světové úrovně

hip hop kempStejně jako každý rok i letos jeden z nejuznávanějších evropských festivalů představí široké spektrum nejlepších umělců tohoto žánru. Mnoho hlavních hvězd na Hip Hop Kemp přicestuje až z dalekých Spojených států. Kromě uznávaných Ghostface Killah & Raekwon se představí například mladý cenami ověnčený talent Joey Bada$, který svou velkolepou show českému publiku představí vůbec poprvé.


Mezi nejnovější vyhlášené hvězdy patří Demigodz - Apathy & Celph Titled + DJ Illegal of Snowgoons. Přestože se dočkají zakrytého hangáru, o silný zážitek nabitý energií rozhodně nebude nouze.

Svoje příznivce si najde nový projekt, který vytvořil Ego z Kontrafaktu, Podzemgang. Tento talentovaný muzikant jezdí na Hip Hop Kemp už od prvního ročníku a skvělá atmosféra při jeho vystoupeních se stala legendární. Podzemgang je spontánním a živelným projektem, který vás okouzlí. A samozřejmě, jak již bylo řečeno, i letos se můžete těšit již tradičně na vystoupení českého Kontrafaktu. Dalším zástupcem české scény se stane například Vladimír 518.

Něco neobvyklého zažijete, pokud navštívíte vystoupení polské kapely Bisz & B.O.K. Gramofony u nich hrají stejnou roli jako basa, kytara, housle či sampler. Jejich skvělou show doplňuje vybavení v podobě desek v barvách drahých kovů.

Hip Hop Kemp letos uvítá také další americkou hvězdu, jižanského rapera Yelawolfa. Že se jedná o velkou osobnost, dokazuje dlouhý výčet velkých jmen na jeho albech jakým jsou například Eminem, Rick Ross, Bun B, Travis Barker či Lil Jon. Rozhodně si tedy nenechte ujít jeho show, která vás ohromí.

Chcete-li zažít tvrdost, surovost, mocnost a současně klasiku, zajděte na PRhyme. Podle HipHopDX je totiž cd PRhyme albem roku. Z Nitry se na vás přijedou podívat Kaidžas & DJ Lucco. Na Hip Hop Kemp přiletí až z Londýna a chystají speciální show s hosty.

Na letošním HIP HOP KEMPU se rozhodně máte na co těšit. Opět překvapuje, opět ohromuje. Zaslouženě se zařazuje mezi nejlepší festivaly a každý rok tuto skutečnost znovu dokazuje a utvrzuje.

Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti Eventim a Pandaticket.cz, více informací o festivalu najdete na www.hiphopkemp.cz


Program Hip Hop Kemp 2015:
hip hop kempGHOSTFACE KILLAH & RAEKWON /USA/
JOEY BADA$ /USA/
MOBB DEEP /USA/
YELAWOLF /USA/
PRHYME (DJ Premier & Royce Da 5'9”) /USA/
HOPSIN /USA/
EVIDENCE /USA/
DOPE DOD /NL/
GANG STARR FOUNDATION (Jeru The Damaja, Big Shug, Lil Dap of Group Home) /USA/
KONTRAFAKT /SK/
THE FOUR OWLS /UK/
MAJK SPIRIT /SK/
BIGG BOSS SHOWCASE (Vladimir 518, La4 & DJ Wich, Orion, DJ Mike Trafik, James Cole, Refew) /CZ/
EXPANSION TEAM SOUNDSYSTEM (DJ Babu & Rakaa) /USA/
PODZEMGANG /SK/
SMACK /CZ/
AKUA NARU /USA/
MEGALOH /D/
SZPADYZOR CREW (donGURALesko, Shellerini, Gruby Mielzky, Rafi, Qlop, DJ KOSTEK) /PL/
HDBEENDOPE /USA/
SEPAR /SK/
BISZ & B.O.K. /PL/
DEMIGODZ (Apathy & Celph Titled + DJ Illegal of Snowgoons) /USA/
RETROGOTT & HULK HODN /D/
PIO SQUAD /CZ/
REVERIE /USA/
STRAPO & DJ Spinhandz /SK/
VNM /PL/
PRO8L3M /PL/
PUMPKIN & VIN'S DA CUERO /FR/
SODOMA GOMORA /CZ/
KAIDŽAS & DJ LUCCO /SK/
DWA SLAWY /PL/
YZO EMPIRE (Logic, Jimmy Dickson, Jackpot, Lvcas Dope, CBCH + DJ Rusty) /CZ/


Text: Nikola Poselová
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání