Votvírák 2015 pomalu plní lineup

festival votvírákOblíbený letní festival už za pár měsíců přiláká tisíce fanoušků české a slovenské muziky do Milovic, aby zde společně přivítali další sezonu nabitou sluncem, letní pohodou a samozřejmě hudbou různých žánrů. Na koho se můžete těšit na dalším ročníku?


Po loňské vynikající votvírákovské premiéře bude i letos jedním z hlavních taháků festivalu kapela Divokej Bill. Pro všechny generace návštěvníků festivalu zahraje své největší pecky jedinečný Jarda Uhlíř.

„A co děti, mají si kde hrát? “ ptá se už celá desetiletí legendární Katapult. Tato otázka z úst nejpovolanějších od Oldy Říhy, bude slyšet i z podia Votvíráku. Své fanoušky nenechá chladnými ani další legenda, kterou můžete naživo slyšet na festivalu, a to Peter Nagy.

Na HH stage festivalu se sejdou chlapci z Handlové, v poslední době vydávající LP sólo - Supa & Delik - Moja Reč. A můžeme se těšit i na vystoupení Smacka.

votvírákNa Votvíráku 2015 totiž vystoupí úspěšní protagonisté loňského festivalu Iné Kafe a Mig 21. V sobotním programu se pak můžete těšit na nedávno pětadvacetileté J.A.R.

Z moravských luhů a hájů přijede Mňága a Žďorp, do severočeského Ústí pak sahají kořeny kapely UDG.

Takže přijeďte i Vy, ať už pojedete odkudkoliv! Cíl je jasný – Festival Votvírák v Milovicích.

 


Text: Mia
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání