Jaký program nabídne letošní Votvírák 2014

votvírákMultižánrový hudební festival  Votvírák, který se uskuteční tradičně v termínu od 13. do 15. června na letišti v Milovicích, letos sází na osvědčená jména a špičku české a slovenské hudební scény.


Na dvou podiích nebudou chybět takové kapely jako Chinaski, Tatabojs, No Name, Iné Kafe, Divokej Bill, Horkýže Slíže, Vypsaná fiXa, Mig 21, Věra Špinarová, Mandrage, Visací zámek, Arakain, Harlej, Škwor, Krucipusk, Dymytry, Wohnout, Rybičky 48, Sto zvířat, Miro Šmajda, Adam Mišík a řada dalších oblíbených interpretů.

Hip Hop Stage, nedílná součást festivalu, bude hostit tváře, jako je Rytmus, Majk Spirit, Ektor, Jamese Cole, LA4, Orion, Prago Union nebo třeba Separ.

Už teď je jasné, že Votvírák 2014 má letos nejnabitější program! „Z předchozích let již víme, které kapely mají návštěvníci našeho festivalu nejraději a tak se jim je letos pokusíme naservírovat pěkně pohromadě a najednou,“ prozradila dramaturgyně festivalu Martina Jablanovská.

 

votvírák


Jako každým rokem dostanou na festivalu Votvírák prostor i mladé talentované kapely. Letos se vám na velkém podiu představí mladé nadějné skupiny Lola Běží, Kofe-in, Ice Scream, Wertex, Season Crack, nebo vítěz studentské soutěže „Škola rocku“.

Festival Votvírák - největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.

Vstupenky jsou v prodeji v celé předprodejní síti společnosti Ticketstream a Ticketpro. Více informací o předprodeji a jednotlivých prodejních místech najdete na webu festivalu Votvírák v sekci vstupenky.


Text: Otiz
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání