Léto 2013 nabídne exkluzivní akci Aerodrome

aerodromeRok co rok jejich jméno dominuje seznamu kapel, které by si zdejší rockové publikum přálo v Čechách vidět nejvíce. Letos, kdy od jejich prvního a zatím posledního vystoupení v Praze uplyne patnáct let, se to konečně podařilo. System Of A Down ve svém původním složení vystoupí v Praze 14. srpna!


Program Aerodrome nabídne vedle SOAD, jejichž koncert bude mít délku odpovídající samostatnému vystoupení, také americkou punkovou legendu NOFX, metalcorovou skupinu Killswitch Engage a divoké celtic punkery Flogging Molly (USA).

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets! Pořádá NOVA MUSIC ve spolupráci s DOLPHIN TOURING a NUCOAST PRODUCTION.

Skupina System of a Down
vznikla v roce 1994 v Los Angeles, všichni její členové jsou ale původem Arméni. Debutovali roku 1998 nahrávkou System of a Down, jež získala platinové ocenění. Celosvětový úspěch se dostavil o tři roky později s nahrávkou Toxicity. Následovalo Steal This Album! (2002) a v roce 2005 se na trhu s půlročním rozestupem objevily Mezmerize a Hypnotize. V roce 2006 skupina své fanoušky šokovala rozhodnutím dočasně pozastavit činnost. Na koncertní pódia se SOAD vrátili až v roce 2011.


 

 Text: Kris
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání