Léto 2013 nabídne exkluzivní akci Aerodrome

aerodromeRok co rok jejich jméno dominuje seznamu kapel, které by si zdejší rockové publikum přálo v Čechách vidět nejvíce. Letos, kdy od jejich prvního a zatím posledního vystoupení v Praze uplyne patnáct let, se to konečně podařilo. System Of A Down ve svém původním složení vystoupí v Praze 14. srpna!


Program Aerodrome nabídne vedle SOAD, jejichž koncert bude mít délku odpovídající samostatnému vystoupení, také americkou punkovou legendu NOFX, metalcorovou skupinu Killswitch Engage a divoké celtic punkery Flogging Molly (USA).

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets! Pořádá NOVA MUSIC ve spolupráci s DOLPHIN TOURING a NUCOAST PRODUCTION.

Skupina System of a Down
vznikla v roce 1994 v Los Angeles, všichni její členové jsou ale původem Arméni. Debutovali roku 1998 nahrávkou System of a Down, jež získala platinové ocenění. Celosvětový úspěch se dostavil o tři roky později s nahrávkou Toxicity. Následovalo Steal This Album! (2002) a v roce 2005 se na trhu s půlročním rozestupem objevily Mezmerize a Hypnotize. V roce 2006 skupina své fanoušky šokovala rozhodnutím dočasně pozastavit činnost. Na koncertní pódia se SOAD vrátili až v roce 2011.


 

 Text: Kris
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání