Na Sázavafestu opět nebude chybět Dance Zone

SázavafestLetní Sázavafest i letos dostojí své pověsti multižánrového a multikulturního festivalu. Taneční scéna, jež minulý rok zaznamenala velký úspěch, nebude dle organizátorů chybět ani tentokrát. Přislíbena je účast největších hvězd známých publiku, nebo interpretů, o kterých svět ještě hodně uslyší.


Kdo zastoupí taneční scénu na Sázavafestu 2013? Představíme ti první čtyři velká esa. Sleduj pečlivě portál Kulturní servis Puls a již brzy se dozvíš jména dalších účinkujících.

Jasper Forks alias U96
Po mnoha letech zavítá do České republiky uznávaný producent a DJ devadesátých let, milénia i současnosti Alex Christensen, který je podepsán pod takovými projekty jako Right Said Fred, ATC, Princ Ital Joe & Marky Mark, Rollergirl nebo RNG. U všech těchto pojmů tvořil produkci od A do Z. Nejvíce se proslavil vlastními značkami – zejména U96 v devadesátých letech nebo Alex C & Yasmin K
v období milénia.

Jeho zatím poslední projekt se jmenuje Jasper Forks. Ten začal svoji slibnou kariéru především hudbou pro známou filmovou ságu Twilight. Zde také vznikla neoficiální hymna „River Flows In You“. Od té doby se v Evropě i zámoří chytly taneční hity „More Than This“ nebo „Alone“. Po krátké odmlce se Jasper Forks vrací zpět s velmi sympatickou hitovkou „J’Aime Le Diable“, která byla inspirována další filmovou melodií, a to nově točeným snímkem Amélie z Monmarteru, k němuž Alex skládá hudbu. Těšte se ne skvělý DJ set Jaspera Forkse, který zahraje na Sázavafestu i s jedním z šéfů labelu Kontor Music, Mikem Hasmanem.

SázavafestStoneface & Terminal
Po delší odmlce se v České republice představí oblíbené trancové duo z Německa Stoneface & Terminal. Kluci se do povědomí publika zapsali zejména v roce 2007 svým nepřekonatelným albem „Wide Range“, na kterém byly nesmrtelné hity jako „Inner Voice“, „Ssuper Nature“ nebo „Endorphine“. Henry a Matthias přijíždí na Sázavafest ve skvělé formě. Celou zimu byly hlavními hvězdami po boku tour Paul Van Dyka a také toto léto si je vybral mistr PVD jako tahouny tour We Are One. Svoje upliftingové a i progresivní rytmy pustí do publika první srpnový víkend na Sázavafestu, máme se rozhodně na co těšit.

Pyero
Před rokem se objevilo v žebříčcích tanečních vydavatelství zbrusu nové jméno, které pobláznilo svět taneční scény. Pyero je nenápadný chorvatský DJ a producent, jenž se dočasně usídlil v Německu, ale na svou zemi, nového člena Evropské unie, nedá dopustit. V roce 2012 vyprodukoval tento sympaťák hit „Olé“, který se hrál v neuvěřitelných frekvencích na největších halových párty jako Tomorrowland nebo Ultra Music Festival od Deadmau5e, Swedish House Mafia, Fedde Le Granda, Nicky Romero a mnohých dalších. To nakoplo Pyera natolik, že se rozhodl ihned pro druhý singl „Bura“. Ten zaznamenal ještě větší úspěch a na propagaci se významně podílel i velký Calvin Harris. Song pravidelně dodnes hrají John Dahlbäck nebo Showtek. S Pyerem jsme se bavili v únoru, kdy slíbil nový singl pro letní sezónu. Svého slibu dostál a jak komentoval na svém Twitteru, jedná se o song pro letní festivaly, zejména pro Sázavafest. Nám se Genesis moc líbí a věříme, že se bude líbit první srpnový víkend také na břehu řeky Sázavy.

Sergio Delgado
Na Pyrenejském poloostrově má taneční scéna dlouhodobou podporu. Svoji horkokrevnost promítají místní DJ´s také do hudby. Jedním z nich je také velmi oblíbený DJ Sergio Delgado. Ten zavítá do České republiky vůbec poprvé v životě a na publikum Sázavafestu se nesmírně těší. Sergio DelMigado vydal před pár týdny novinku „Getloose Party“. Významným krokem v jeho kariéře byl hit „Vruuummm!“, který bodoval na většině světových klubových hitparád. Přijďte si také vy poslechnout set tohoto sympatického Portugala.

 


Text: Mikr
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání