Norský talent Hanne KolstØ bude na Sázavafestu

sázavafest 2013Těšíš se na letní pohodu a festivaly, ale zatím jsou slibné vyhlídky dobrou muziku a zábavu s kamarády ještě daleko? Sázavafest představil dalšího interpreta, který zpestří program. Organizátoři hledají talenty a jednoho už zavětřili - norskou ceněnou hvězdu s charakteristickým hlasem Hane KolstØ.


Hane KolstØ je jednou z nejžádanějších zpěvaček a hudebních skladatelek v Norsku. Na letošním Sázavafestu vás vtáhne do do svého filosofického světa s prvky islandské kultury. Naplno si tak budete moc užít její unikátní hlas, inteligentní texty se smyslem pro melodii a zamyšlení.

Hanne je velmi aktivní, za poslední čtyři roky poslala do světa celkem šest alb. Její hudba je průřezem devadesátkového soundu a trip-hopu, vzniká z několika syntetizátorů dávajících dohromady beaty, akustické kytary a skvělý hlas. Inspirací při tvorbě songů jsou pro Hanne vyhlášení umělci jako Depeche Mode nebo Björk.

Minulý rok odjela Hanne úspěšné turné po Německu a USA. První víkend v srpnu ji představíme na Sáazavafestu ve Světlé nad Sázavou, zajisté nás o svých kvalitách nebude muset přesvědčovat.

 

sázavafest 2013


Informace o vstupenkách
Do 19. února můžete koupit vstupenku za cenu 550 Kč, a to včetně poplatků prodejní sítě www.ticketportal.cz. Nechte se tak nalákat na nový Sázavafest konající se v kouzelném zámeckém lesoparku a potěšte už teď sebe nebo své nejbližší koupí lístků za zvýhodněnou cenu.


Text: Mikr
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání