Festival Bushmills bude mít své zastoupení i v Česku

bushmillsV roce 2012 se v Irsku uskutečnil první ročník festivalu Bushmills zaštítěný značkovou whisky, která se v těchto končinách vyrábí. Akce sklidila velký ohlas a světě div se, tento rok se uskuteční festival pod hlavičkou Bushmills také v České republice, a to již zanedlouho – 20. května v Lucerna Music Baru. Stejně jako v zahraničí bude koncert unikátní záležitostí pořádanou pouze pro vybrané, vstupenky v předprodejních sítích nenajdeš.


Na severu Irska v hrabství Antrim se nachází vesnička Bushmills. V místní palírně Old Bushmills Distillery se v červnu, konkrétně ve dnech 19. a 20. června, uskuteční dvoudenní festival Bushmills Live, od kterého si každý může slibovat kvalitní hudební vystoupení v kombinaci s tradiční vyráběnou whisky. Hlavní hvězdou této události bude indie kapela Of Monsters and Men, která před časem získala prestižní ocenění European Border Breakers Award 2013.

Festival získá tento rok své zastoupení také v České republice. V pražském Lucerna Music Baru se 20. května 2013 uskuteční Bushmills Live Prague, samozřejmě pod taktovkou irské whiskey Bushmills. Na akci vystoupí muzikanti a dlouholetí kamarádi Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek se svými hosty G-Point Hunters. Bude to vůbec poprvé, kdy vystoupí společně na jednom pódiu a odehrají speciální koncert se spoustou překvapení.

 

bushmills


Stejně jako je tomu v případě zahraničního festivalu, platí i pro českou odnož, že vstupenky na akci nelze koupit v běžné distribuci. Lze je získat pouze v soutěžích pro fanoušky pořádaných na stránkách www.facebook.com/BushmillsCR a ve vybraných soutěžích. Kulturní servis Puls bude jako mediální partner akce rovněž jednu pořádat, proto pečlivě sleduj portál kulturniservispuls.cz, kde bude o víkendu 11. – 12. května soutěž spuštěna.

Vstupenka na akci je vždy platná pro 2 osoby. Návštěvníci koncertu budou mít možnost ochutnat zdarma skvělou irskou whiskey Bushmills a užít si její spojení s příjemným kulturním večerem. Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek se tak připojují k „hudební rodině“ Bushmills Brothers, mezi jejíž nejvýraznější tváře patří známý herec a také DJ Elijah Wood.

Další originální akce pod taktovkou Bushmills mohou čeští příznivci očekávat na podzim. V souladu se svou dlouholetou strategií se objeví jako partner vybraných známých i začínajících českých kapel a opět zajistí posluchačům nevšední hudební zážitky.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání