Zpátky do školy? Nevadí, vydejte se na festival Back To School!

Back to SchoolOpen Air akce na počest nového akademického roku sklidila v loňském roce velký ohlas. I letos se uskuteční několik hudebních večerů na různých místech České republiky, na nichž vystoupí Vypsaná fiXa, Mandrage, Eddie Stoilow, Tleskač a skupina Cocotte minute. Vstup bude samozřejmě zdarma, aby si tuhle pořádnou jízdu mohl užít opravdu každý. Jaké datum si máte poznamenat do diáře?


Návrat do školních lavic bude i v novém studijním roce stylový. První zastávka bude 18. září v Olomouci, další je na programu hned o dva dny později v Brně. Zkrátka nepřijdou ani v Českých Budějovicích, kam zavítají hudební kapely 25. 9. Další párty se uskuteční v Plzni, Ostravě a štafetu zakončí koncert v Praze, který se uskuteční 4. října.

Back to SchoolNa návštěvníky ale nečeká jen pestrá porce muziky, ale i bohatý doprovodný program. Vzorní a soutěživí studenti mohou získat první zápočty a ti nejlepší titul tmA neboli osvědčení o absolvování zábavného rychlostudia v t-music Academy. Výherci budou odměněni voucherem s 50% slevou na internet na cesty. A to se leckomu bude do autobusu či vlaku jistě hodit. Další možnost vyžití nabídne malířský ateliér, na své si přijdou i fanoušci vědeckých expozic.

Na koncertech můžete vidět Vypsanou fiXu, která nabídne dávku pop-punku, plzeňští Madrage nevynechají známé songy jako „Šrouby a matice“ či „Františkovy lázně“. Mezi dalšími účinkujícími je parta z Milevska říkající si Tleskač, Cocotte Minute v čele se zpěvákem Zellerem a Eddie Stoilow. Ti se prosadili skladbami „Frozen“, „Floating“ nebo „Hey You“. Vstup na akci je zdarma.

Termíny zastávek Back To School:

 

  • 18. 09. Olomouc - Korunní pevnůstka
  • 20. 09. Brno - Areál Hněvkovského
  • 25. 09. České Budějovice - Areál kolejí JČU
  • 27. 09. Plzeň - Park Plaza Open Air
  • 02. 10. Ostrava - Dolní oblast Vítkovice
  • 04. 10. Praha - Výstaviště Holešovice

 


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání