Open Air Festival Vašima očima

Open Air Festival 2012Open Air Festival ve spolupráci s Metropol TV připravil pro návštěvníky unikátní projekt Vaše oči. Díky němu se můžete stát členem televizního štábu a zprostředkovat tak divákům svůj pohled na celou akci. A natáčet můžete začít třeba u čtyř českých kapel, které nedávno rozšířily line-up Open Air Festivalu 2012.


Open Air Festival už klepe na dveře. Někteří z nás ale nebudou mít možnost se na něj podívat. Ale proč jím upírat potěšení a zábavu, když ji můžete zprostředkovat a to rovnou Vašima očima. Vaše oči si návštěvníci festivalu vyzkouší premiérově. Po skončení však projekt pojede dál a bude sloužit veřejnosti k zapojení se do vysílání a tvorby TV Metropol. A jak to celé funguje? Ke všemu potřebujete jediné, chytrý telefon a aplikaci Vaše oči, kterou si pro Android můžete stáhnout zde a pro iPhone zde, nebo na webu projektu metropol.cz/vaseoci. Pak už jen stačí vyrazit do terénu a natáčet zajímavé situace, vtipné příhody a důležité okamžiky a následně vše sdílet.

Open Air Festival 2012Videa natočená na festivalu poputují přímo do procesu zpracování a brzy po natočení se objeví na webu TV Metropol, na jejím YouTube kanálu, na Facebooku Miluju Prahu a na LED obrazovkách přímo na festivalu.

To ale není vše. Tíhnete-li spíše k hudebním klipům, máte jedinečnou možnost vyzkoušet si i roli jejich autora. Držitelé Anděla kapela Mandrage, se rozhodla nechat natáčení klipu k písni „Diplomat“ na svých fanoušcích a vy tak můžete své jméno vidět v jeho titulcích. Stačí jen být se svým mobilem u pódia a až zazní první tóny písně „Diplomat“, natáčet jako o život. Prostřednictvím Vašich očí pak klip odešlete přímo do studia a ty nejlepší záběry budou použity na finální podobu hudebního klipu. Ten se objeví v TV Metropol i na YouTube.

A pokud nevíte, kde s natáčením začít, třeba vás inspiruje nějaká ze čtyř kapel, které doplnily line-up festivalu. Ve čtvrtek odehraje své téměř sváteční vystoupení kapela Velvet Underground Revival, která už několik let spojuje hudebníky ze skupin Garage, The Plastic People of the Universe, DG 307 a dalších. K účasti je přesvědčilo propojení právě s kapelou Garage, která si zahrála už na prvním ročníku Open Air Festivalu. I letos se Tony Ducháček & Garage do Panenského Týnce vrací a přivezou kouzlo jejich hudby, která se od roku 1979 rozhodně neztratila.

Open Air Festival 2012Mladší generaci bude na pódiu zastupovat kapela A Banquet. Ta se od roku 2009 probojovala mezi nejúspěšnější kapely české indie scény. Jejich extravagantní vzhled v kombinaci se skvělými melodiemi si budete moci na Open Air Festivalu užít v sobotu. Kapela navíc představí pecky z nové desky „Breath“, která vyšla letos v dubnu.

Těšit se můžete i na projekt Bekofis. I po deseti letech se těší velké oblibě a získává si větší a větší přízeň fanoušků. Bekofis se stal vítězem českého YouTube Festu a předvede se tak v srpnu právě v Panenském Týnci.

Open Air Festival odstartuje 9. srpna a potrvá až do soboty 11. 8. v Panenském Týnci. Akce nabízí jedinečnou atmosféru, skvělou muziku, divadlo a také na adrenalinové sporty.

 Text: Tereza Netoličková
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání