Open Air Festival Vašima očima

Open Air Festival 2012Open Air Festival ve spolupráci s Metropol TV připravil pro návštěvníky unikátní projekt Vaše oči. Díky němu se můžete stát členem televizního štábu a zprostředkovat tak divákům svůj pohled na celou akci. A natáčet můžete začít třeba u čtyř českých kapel, které nedávno rozšířily line-up Open Air Festivalu 2012.


Open Air Festival už klepe na dveře. Někteří z nás ale nebudou mít možnost se na něj podívat. Ale proč jím upírat potěšení a zábavu, když ji můžete zprostředkovat a to rovnou Vašima očima. Vaše oči si návštěvníci festivalu vyzkouší premiérově. Po skončení však projekt pojede dál a bude sloužit veřejnosti k zapojení se do vysílání a tvorby TV Metropol. A jak to celé funguje? Ke všemu potřebujete jediné, chytrý telefon a aplikaci Vaše oči, kterou si pro Android můžete stáhnout zde a pro iPhone zde, nebo na webu projektu metropol.cz/vaseoci. Pak už jen stačí vyrazit do terénu a natáčet zajímavé situace, vtipné příhody a důležité okamžiky a následně vše sdílet.

Open Air Festival 2012Videa natočená na festivalu poputují přímo do procesu zpracování a brzy po natočení se objeví na webu TV Metropol, na jejím YouTube kanálu, na Facebooku Miluju Prahu a na LED obrazovkách přímo na festivalu.

To ale není vše. Tíhnete-li spíše k hudebním klipům, máte jedinečnou možnost vyzkoušet si i roli jejich autora. Držitelé Anděla kapela Mandrage, se rozhodla nechat natáčení klipu k písni „Diplomat“ na svých fanoušcích a vy tak můžete své jméno vidět v jeho titulcích. Stačí jen být se svým mobilem u pódia a až zazní první tóny písně „Diplomat“, natáčet jako o život. Prostřednictvím Vašich očí pak klip odešlete přímo do studia a ty nejlepší záběry budou použity na finální podobu hudebního klipu. Ten se objeví v TV Metropol i na YouTube.

A pokud nevíte, kde s natáčením začít, třeba vás inspiruje nějaká ze čtyř kapel, které doplnily line-up festivalu. Ve čtvrtek odehraje své téměř sváteční vystoupení kapela Velvet Underground Revival, která už několik let spojuje hudebníky ze skupin Garage, The Plastic People of the Universe, DG 307 a dalších. K účasti je přesvědčilo propojení právě s kapelou Garage, která si zahrála už na prvním ročníku Open Air Festivalu. I letos se Tony Ducháček & Garage do Panenského Týnce vrací a přivezou kouzlo jejich hudby, která se od roku 1979 rozhodně neztratila.

Open Air Festival 2012Mladší generaci bude na pódiu zastupovat kapela A Banquet. Ta se od roku 2009 probojovala mezi nejúspěšnější kapely české indie scény. Jejich extravagantní vzhled v kombinaci se skvělými melodiemi si budete moci na Open Air Festivalu užít v sobotu. Kapela navíc představí pecky z nové desky „Breath“, která vyšla letos v dubnu.

Těšit se můžete i na projekt Bekofis. I po deseti letech se těší velké oblibě a získává si větší a větší přízeň fanoušků. Bekofis se stal vítězem českého YouTube Festu a předvede se tak v srpnu právě v Panenském Týnci.

Open Air Festival odstartuje 9. srpna a potrvá až do soboty 11. 8. v Panenském Týnci. Akce nabízí jedinečnou atmosféru, skvělou muziku, divadlo a také na adrenalinové sporty.

 Text: Tereza Netoličková
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání