Na Hip Hop Kempu vystoupí i Kontrafakt a James Cole

Hip Hop Kemp 2012Už jenom týden zbývá do začátku 11. ročníku festivalu Hip Hop Kemp, který již tradičně hostí Festivalpark v Hradci Králové. Pořadatelé však ještě přichystali několik česko-slovenských jmen, která se na hlavní stagi objeví. To, že dorazí Kontrafakt a Pio Squad, nikoho zřejmě nepřekvapí, ale že Lavora doprovodí na pódiu James Cole, to není zrovna očekávané.


Populární Tri špinavé mená z Piešťan, tedy Kontrafakt, byli na všech deseti předchozích ročnících festivalu, a tak je nasnadě, že se v Hradci objeví také letos. Rytmuse už dneska zná každý, Ego stále maká na nových věcech a dva skvělé rappery samozřejmě doplní DJ Aneš. Také Pio Squad z Jihlavy už patří k inventáři Kempu. Jejich show jsou vždy našlapané a publikum početné. Navíc fanoušci věří, že se dočkají i nových písní, vždyť na čtvrtou desku se čeká už čtyři roky.

Hip Hop Kemp 2012Že by James Cole vystoupil na Hip Hop Kempu, bylo v posledních letech prakticky nemyslitelné. Byl sice ještě jako Phat s KO Kru hned na prvním ročníku, ovšem později se jako člen Supercrooo do festivalu a jejich organizátorů několikrát ostře opřel. Pokus s Hugo Toxxxem jako doprovod Vladimira 518 před pár lety příliš nevyšel, a tak uvidíme, jak se bude prezentovat Kapitán Láska po boku La4 kluka. Nedávno spolu naservírovali EP Nadzemí, které hodlají publiku na Kempu pořádně představit.

Pořadatelé také lákají na některé netradiční pochoutky, které letos budou v areálu Festivalparku k dostání. Například půjde o hamburger z bio hovězího masa nebo Aussie burger se speciální australskou recepturou. Ochutnat mohou návštěvníci také orientální kuchyni, která bude zahrnovat výběr od Libanonu až po Indii. V tomhle stánku si přijdou na své i vegetariáni. Chybět nebudou ani vepřová kolena, steaky, bramborové spirály, halušky či domácí uzeniny. A jak už bývá v poslední době zvykem, svůj stánek zde otevře také jeden z velkých fast food řetězců - konkrétně KFC.

Hip Hop Kemp v Hradci Králové se letos koná od 16. do 18. srpna a vstupenky jsou v předprodeji k dispozici za 1400 korun, VIP pak za 2600 Kč. Na místě pak zájemci zaplatí o stovku více. Jednodenní lístek vyjde na tisícovku.Text: Pavel Urban
Foto: Oficiální foto ogranizátora

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání