Benátská noc bude koncem týdne plnoletá

Benátská noc
Známý rockový festival Benátská noc oslaví letos své 18. narozeniny a její oslava bude vskutku velkolepá. Více než sto pozvaných hudebních hostů a bohatý doprovodný program dodá slavnostnímu víkendu od 30. července do
1. srpna tu správnou atmosféru.

Benátská noc roste jako z vody a její sláva se šíří celou zemí. Velkolepou oslavu své plnoletosti přichystala opět na Malé skále v Českém ráji. Na místě už se čile pracuje, aby bylo na příští víkend vše připraveno. Už ve čtvrtek večer 29. července se mohou nedočkaví návštěvníci rozehřát na Warm-up party, na níž zahrají Kamil Střihavka či kapela No Name.

Za svou historii se Benátská noc dočkala přes 1000 koncertů a letos jí na oslavu přijde poblahopřát zhruba stovka interpretů či kapel. Prostory, kde se třídenní party uskuteční, doznal změn a bude pro návštěvníky lákavější. Pořadatelé věří, že nové uspořádání přinese lepší orientaci, pohodlí a zamezí překrývání zvuku jednotlivých scén.

 

Benátská noc 2010Oslavenkyně bude na festivalu všudypřítomná a rozhodně si můžete víkend užít po jejím boku. Dárky totiž budou dostávat hlavně příchozí. Posuďte sami. Jediný a navíc speciální koncert skupiny Kabát během celého léta, vystoupení Garyho Moora s jeho největšími hity a řada nejlepších českých a slovenských skupin. Namátkou Richard Müller, Zuzana Smatanová, Kontrafatk, MIG 21, Ewa Farna, Tomáš Klus, Vypsaná Fixa či Petr Kolář. Ze zahraničí pak ještě můžeme zmínit jména jako Slade, Die Happy nebo Stratovarius.

 

Kdo by si chtěl od muziky odpočinout, může si skočit bungee jumping, případně si nechat oblíbené interprety podepsat při autogramiádách. Zájemci se mohou na oslavu dopravit speciálním vlakem Maloskalský express, který je vypravován přímo pořadateli. Vstupenky na festival jsou stále k dispozici v předprodeji na všechny dny za 1.318 Kč, na místě pak s dárkem (balíček karet na poker) za 1.400 Kč. Na pátek či sobotu si lze koupit lístek v předprodeji za 818 Kč a k tomu dostanete vstup na neděli zdarma. VIP vstupenka vyjde na 2.518 korun. Více informací o akci, kde oslaví Benátská noc osmnácté narozeniny, se dozvíte na adrese www.benatskanoc.cz.
Text: Pavel Urban
Foto: oficiální stránky akce
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání