Co vás čeká na Benátské noci?

Benátská noc 2010
Speciální technika pro vystoupení Kabátů, největší hity Garryho Moora a mnoho dalšího. Jubilejní osmnáctý ročník festivalu Benátská noc proběhne o víkendu od 29. července do 1. srpna. Na čtyřech podiích se zde sejde na 100 našich i zahraničních skupin a interpretů. Navíc, předpověď počasí slibuje příjemné počasí.

 

Benátská noc 2010Jubilejní 18. ročník festivalu Benátská noc v malebném a příjemném travnatém areálu u řeky Jizery už se blíží. Zbývají necelé dva týdny do jeho začátku. Organizátoři už začali s přípravami areálu a stavbou zázemí. Už ve čtvrtek dopoledne (29. 7.) proběhne neveřejná zkouška vystoupení skupiny Kabát, jež zde odehraje jediné exkluzivní letní festivalové vystoupení.

 

Pro ně se připravuje speciální pódiová a zvuková technika tak, aby byl zážitek z jejich koncertu dokonalý. Známý už je také hudební set Garryho Moora, který zde zahraje svoje největší hity. Vstupenky jsou stále k dispozici v předprodejích za výhodnější cenu, stejně tak jako jízdenky na speciální Maloskalský Expres vypravovaný pouze pro fanoušky a návštěvníky festivalu (z Prahy Libně do Malé Skály a zpět).

 

Navíc stále existuje možnost koupě jednodenní vstupenky v předprodeji, ke které obdržíte zdarma i vstup na nedělní program. Na čtyřech pódiích se zde sejde na sto našich i zahraničních skupin a interpretů, mezi nimiž nebudou chybět například Richard Müller, MIG 21, Anna K, Tomáš Klus, Slade, Krokus, Stratovarius, The Answer, Die Happy, Sirenia, Nightwork, Miro Žbirka, Vypsaná Fixa, Kamil Střihavka, IMT Smile a další.

 

Benátská noc 2010Program už by neměl doznat zásadních změn, na webových stránkách www.benatskanoc.cz se každý pohodlně zorientuje podle interaktivní mapky a najde všechny důležité informace. I letos se mohou návštěvníci těšit na autogramiády s umělci. Naplánován je i tradiční fotbálek, neckiáda na vlastnoručně vyrobených plavidlech a novinkově i bungee jumping z 60 metrového vysokého jeřábu za výhodnou festivalovou cenu. Rozšířeny budou i služby pro rodiny s dětmi. Předprodej vstupenek a jízdenek na vlak pouze v předprodeji v síti Ticketstream, ve všech pobočkách CK Čedok a Firo Tour.


Zdroj: Benatska noc, Johana Turnerová

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Který festival vás v roce 2017 nejvíce zajímá?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání