Co vás čeká na Benátské noci?

Benátská noc 2010
Speciální technika pro vystoupení Kabátů, největší hity Garryho Moora a mnoho dalšího. Jubilejní osmnáctý ročník festivalu Benátská noc proběhne o víkendu od 29. července do 1. srpna. Na čtyřech podiích se zde sejde na 100 našich i zahraničních skupin a interpretů. Navíc, předpověď počasí slibuje příjemné počasí.

 

Benátská noc 2010Jubilejní 18. ročník festivalu Benátská noc v malebném a příjemném travnatém areálu u řeky Jizery už se blíží. Zbývají necelé dva týdny do jeho začátku. Organizátoři už začali s přípravami areálu a stavbou zázemí. Už ve čtvrtek dopoledne (29. 7.) proběhne neveřejná zkouška vystoupení skupiny Kabát, jež zde odehraje jediné exkluzivní letní festivalové vystoupení.

 

Pro ně se připravuje speciální pódiová a zvuková technika tak, aby byl zážitek z jejich koncertu dokonalý. Známý už je také hudební set Garryho Moora, který zde zahraje svoje největší hity. Vstupenky jsou stále k dispozici v předprodejích za výhodnější cenu, stejně tak jako jízdenky na speciální Maloskalský Expres vypravovaný pouze pro fanoušky a návštěvníky festivalu (z Prahy Libně do Malé Skály a zpět).

 

Navíc stále existuje možnost koupě jednodenní vstupenky v předprodeji, ke které obdržíte zdarma i vstup na nedělní program. Na čtyřech pódiích se zde sejde na sto našich i zahraničních skupin a interpretů, mezi nimiž nebudou chybět například Richard Müller, MIG 21, Anna K, Tomáš Klus, Slade, Krokus, Stratovarius, The Answer, Die Happy, Sirenia, Nightwork, Miro Žbirka, Vypsaná Fixa, Kamil Střihavka, IMT Smile a další.

 

Benátská noc 2010Program už by neměl doznat zásadních změn, na webových stránkách www.benatskanoc.cz se každý pohodlně zorientuje podle interaktivní mapky a najde všechny důležité informace. I letos se mohou návštěvníci těšit na autogramiády s umělci. Naplánován je i tradiční fotbálek, neckiáda na vlastnoručně vyrobených plavidlech a novinkově i bungee jumping z 60 metrového vysokého jeřábu za výhodnou festivalovou cenu. Rozšířeny budou i služby pro rodiny s dětmi. Předprodej vstupenek a jízdenek na vlak pouze v předprodeji v síti Ticketstream, ve všech pobočkách CK Čedok a Firo Tour.


Zdroj: Benatska noc, Johana Turnerová

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání