Na Prague City Festivalu zazáří hvězdy světového formátu

Prague City FestivalPro ty, kteří se neženou na letní festivaly, přesto by si ale rádi vychutnali množství známých interpretů z Česka i zahraničí na jednom místě, je tu skvělá alternativa – Prague City Festival. Ten ve dnech 29. a 30. června přiveze na pražské Výstaviště kapely, které rozhodně stojí za to slyšet!


Po velmi úspěšném loňském ročníku PCF, na který dorazilo na deset tisíc návštěvníků, je letos městský festival hned dvoudenní. A to rozhodně ne bezdůvodně. Nadupaný line-up totiž ozdobí například Blink-182, kteří v loňském roce svou účast odřekli, kapela Lostprophets, Simple Plan, The All-American Rejects nebo beatmaker Amon Tobin, jenž v Praze vůbec poprvé představí monstrózní audiovizuální show nazvanou Isam. Brazilský DJ, považovaný momentálně za jednoho z vůbec nejlepších, uvede svou show 30. června. Těšit se můžete na vzrušující útok na smysly, jak umělcovu show popisuje deník The Times.

Prague City Festival„Jsme opravdu rádi, že se nám tuto show podařilo pro Prague City Festival zajistit. Pečlivě sledujeme poslední technologické trendy v oblasti hudebního businessu a snažíme se je ve spolupráci s tuzemskými a zahraničními špičkami v oboru představit zdejšímu publiku. Díky zázemí, které festival poskytuje, si můžeme dovolit i tak náročné produkce jako je Isam, která by v podobě sólového vystoupení byla pro ČR velmi pravděpodobně nedostupná,“ dodává pořadatel Borek Jiřík.

Kromě něj a výše zmiňovaných se návštěvníci festivalu mohou těšit i na kapelu Hadouken, která si svou premiéru na Prague City Festivalu odbyla v loňském roce, new wave legendu New Order, kteří se zařadí po bok Blink-182 jako headlineři, punk-rockerskou show z Los Angeles Street Drum Corps, latinské rytmy v podání Seňora Coconuta a samozřejmě na zástupce české scény, mezi nimiž nebudou chybět Eddie Stoilow nebo Clou.

Prague City Festival„Potěšilo nás, kolik příznivců si vloni festival získal, a proto jsme se v rámci možností při výběru kapel pro letošní ročník inspirovali jejich tipy. Původně jsme plánovali ohlásit již kompletní line-up, nicméně se vyskytla šance, pozvat ještě pár dalších jmen, a tak zůstáváme v nadějném očekávání,“ prozrazuje pořadatel festivalu Borek Jiřík a dodává: „Bude-li konstelace hvězd příznivá, není vyloučeno, že se festival rozroste o třetí den již letos“.

Na festival, který si dal za cíl udělat z Prahy mezinárodně uznávanou festivalovou destinaci první úrovně, si můžete zakoupit lístky už nyní v předprodeji v síti Ticketportal. Lístky se pohybují v rozmezí od 990 Kč do 1 299 Kč za jednodenní vstupné a od 1295 Kč do 1 590 Kč za dvoudenní. K dispozici jsou také dvoudenní VIP vstupenky.

 Text: Tereza Netoličková
Foto: Oficiální stránky interpretů

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání