Zimní Let it Roll 2012 do Prahy možná přivolá i UFO!

Let It rollV pátek 17. února zaplaví Prahu tisíce vesmířanů mířících na holešovické výstaviště. Proč? Od osmé večerní tu proběhne trojnásobná kosmická drum & bass party Let it Roll Zima 2012. Na třech pódiích pod vesmírnou dekorací bude k vidění přehlídka hvězd D’n’B a dubstepového univerza.


Jak je už na LIRu zvykem, jsou pro návštěvníky připraveny desítky špičkových DJ’s na třech stagích. Letošní obsazení i výzdobu už organizátoři mimořádně úspěšně otestovali v slovenském Trenčíně nebo v polských Katowicích.

Stage Hospitality nabídne nejlepší výběr z mainstreamového drum & bass. Na pódiu se objeví legenda legend, majitel Hospitalu Tony Colman alias London Elektricity. Těsně před vydáním svého nového alba zahraje na Let It Rollu „buldozér hitparád“ High Contrast, objeví se špičkový DJ Andy C, a taky miláček publika Netsky, nováčci Fred V & Grafix a další.

Let It rollDruhý pavilon a Take Control stage nabídne prostor těm, kteří se vyžívají v dunivých basech klasického drum & bass. Zazní skladby z produkce Black Sun Empire, D-Bridge, Vicious Circle nebo Raiden.

Z letního Let it Rollu se dochovala i plnohodnotná Dubstep Alliance stage. Příznivcům tohoto stylu zahraje dvojice debutantů z vydavatelství MTA 16bit nebo duo Kryptic Minds, jejichž styl se od začátku nového století přesunul z „plechových“ poloh do syrového deepového dubstepu.

Obří party ve stylu tři v jednom bude jednou z největších D’n’B akcí na území Česka. Stejně jako u letní verze, i lístky na Let it Roll Zima 2012 stojí od 500 korun v předprodejní síti Ticketportal. Pro majitele VIP vstupenek je připravena navíc VIP zóna s vlastní šatnou, barem a místy k sezení.

Pokud za lístek nechcete platit, zkuste se zúčastnit některé ze zábavných akcí pořadatelů Let it Rollu a získejte vstupenku zdarma! Pro více informací se mrkněte na oficiální facebookvé stránky (proklik).


Text: Jitka Hemelíková
Foto: Let It Roll

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání