Jak netradičně oslavit Mikuláše?

 

Koncert v barvách SemaforuNevíte, kam zajít na den sv. Mikuláše? Zkuste si zpestřit program kulturně, máme pro vás tip. V pražském Divadle Rokoko se bude konat koncert plný šlágrů. Jakých? Přímo ze Semaforu. Chybět tedy nemohou Jiří Suchý a Jitka Molavcová. Večerem pak budou provázet Petr Macháček s Dášou Zázvůrkovou.


Večer má název „Koncert v barvách SeMaForu" a je inspirován samozřejmě písněmi z repertoáru tohoto legendárního divadla. Uslyšíte skladby „Tereza", „Kolena", „Tak abyste to věděla", „Nevyplacený blues", „V opeře", „Pramínek vlasů" a další hity. Hlavní postavy představení - zmiňovaní  Petr Macháček a Dáša Zázvůrková – mají k divadlu silný vztah, protože zde hrají, takže vám podají písně v té nejlepší formě.  

Koncert v barvách Semaforu„Návštěvníci se mohou těšit na partu mladých lidí, kteří mají chuť tvořit, na jedinečnou kapelu Jakub Šafr Trio, krásnou Dášu Zázvůrkovou, na mě a na vzácné hosty, pana Jiřího Suchého a Jitku Molavcovou. A samozřejmě také na krásné písničky divadla Semafor,“ sděluje zpěvák a herec Petr Macháček.

A na co se můžeme ještě těšit? Kromě hudebních vystoupení, která si hlavní protagonisté připravili, tu budou i Jiří Suchý a Jitka Molavcová, kteří k Semaforu neodmyslitelně patří. Večer mimo jiné zazpívají společně se Zázvůrkovou a Macháčkem písničky z jazzové opery Dobře placená procházka. Říká vám to něco? Je to jazzová opera Národního divadla, kterou režíroval Miloš Forman a kde se sešli Suchý, Molavcová, Zázvůrková a Macháček.

Představení se bude konat 6. prosince 2011 od 19 hodin v Divadle Rokoko. Vstupenky můžete zakoupit již nyní na pokladnách Městských divadel pražských nebo přes webové strán ky MDP www.mestskadivadlaprazska.cz.Text: Aneta Šimonková
Foto: Koncert v barvách Semaforu

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Apartmá v hotelu Plaza vám pošimrá bránice
Divadlo Na Fidlovačce se připravuje na My Fair Lady
Dětem Ráje se na Slovensku dařilo, u nás si dávají pauzu
Muzikál Kleopatra se vrací na Broadway

 

 

 

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání