DĚTI RÁJE OSLAVILY 100. PŘEDSTAVENÍ

Děti Ráje
První český hit muzikál oslavil „čarodějnice“ ve velkém stylu. Odpoledne se v prostorách divadla Goja Music Hall konalo předávání zlaté desky „Děti Ráje“ a večer se zde odehrálo již sté představení. Poutavý příběh, písničky Michala Davida a show, jakou jste nezažili – takový je muzikál „Děti Ráje“.


Křest zlaté desky „Děti Ráje“
Děti Ráje - křest zlaté deskyV pátek 30. dubna se prostory divadla Goja Music Hall otevřely už před patnáctou hodinou, aby přivítaly nejen účinkující večerního představení, ale i všechny ty, kteří přišli oslavit předání zlaté desky k hudebnímu albu „Děti Ráje“. Toho se prodalo již přes deset tisíc kusů a jeho oblíbenost stále roste.

 

Slavnostního projevu se ujal Sagvan Tofi, který „Dětem Ráje“ sepsal scénář a zároveň v něm také účinkuje v roli DJ Toma. S pokřtěním mu pak pomohli Michael Foret (Mickey), Martin Bačkovský (Šoumen) a František Pytloun (mladý Michal). Když se „děťátku“ připilo dostatečně na zdraví, přesunuli se přítomní do vnitřních prostor, kde proběhlo symbolické zakrojení dortu ke stému představení, které mělo večer proběhnout.

 

Sté muzikálové představení
V 18 hodin se brány divadla otevřely znovu, tentokráte však už pro veřejnost. S úderem devatenácté se rozjely „Decibely lásky“ a na pódiu začalo být náramně živo. Příběh postavený na hitech Michala Davida. Vypráví o lásce dvou mladých lidí – Michala a Evy, která byla díky náhlým událostem a falešným přátelům ukončena. Nitky osudu je ale svedly po dvaceti letech opět dohromady a všechna tajemství i podrazy byly odhaleny.

 

Děti Ráje - křest zlaté deskyMuzikálu není co vytknout – jsou zde známé osobnosti i nové doposud neznámé tváře. Velmi vhodně zvolené jsou kulisy i prostředí příběhu a skvělým doplněním příběhu je choreografie, připravená Petrou Parvoničovou.

 

První polovina představení je trochu živější a tematicky veselejší, druhá část však není o nic horší. Naopak závěrem celého představení se spustí obrovská disko koule přímo nad jejich hlavy, takže jsou najednou vtažení do samotné „diskotéky“, která se rozjíždí. Krátký průřez všemi velkými hity Michala Davida vás nenechá zticha a ve chvíli, kdy účinkující protančí kolem vašich sedadel, se k nim mnozí diváci připojí. Ač songy, které zazní během večera, patří neodmyslitelně do 80. let, jsou svými texty stále aktuální a díky tomuto muzikálu zasáhnou i další generaci.

 

Nutno dodat, že muzikál osloví spíše příznivce, kteří buď mají vztah k této hudbě, nebo alespoň době, do které je zasažen, než zatvrzelé odpůrce Michala Davida. S jistotou ale mohu zaručit, že budete odcházet dobře naladěni a s úsměvem na rtech a vůbec nebudete tušit, jak mohlo tří a půl hodinové představení uběhnout tak rychle. Za sebe mohu „Děti Ráje“ vřele doporučit!

 

Děti Ráje - křest zlaté desky

 

 

Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kristýna Šmejkalová
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Účinná romantika plná hitů

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání