Kdo bude 200 tisícím návštěvníkem muzikálu Děti Ráje?

Děti RájePrvní český hit muzikál se těší tak velké oblibě, že se již příští týden dočká svého dvoustého tisícího diváka. Tato událost se samozřejmě neobejde bez slavnostního aktu. Výherce se osobně setká s účinkujícími herci a herečkami Dětí Ráje, a navíc bude obdarován věcnými cenami. Kdo bude tím šťastlivcem? A jaké další novinky nás v souvislosti s představiteli muzikálu čekají?


Děti RájePátek 8. dubna bude pro Děti Ráje velkým dnem. Od premiéry, která proběhla 14. listopadu v roce 2009, se odehraje již 250. představení. To shodou okolností navštíví dvoustý tisící divák. A jak ho poznáte? Ten z návštěvníků, jenž vstoupí do GoJa Music Hall jako třicátý druhý, má vyhráno. Čeká ho pak milé překvapní v podobě setkání s účinkujícími, od nichž obdrží jako pozornost dárečky. Vítěz se může těšit také na náš tým. Osobně se akce zúčastníme, abychom mu mohli pogratulovat a zeptat se na první dojmy.

Není to však zdaleka jediná událost a novinka, která představení čeká. Brzy se vypraví někteří z herců do nahrávacího studia. Připravuje se totiž nové CD. Tým divadla se rozrostl už o několik miminek. Maminkou se stala herečka Míša Nosková a otci producent Michal Běloušek, Michal Dvořák, který pro představení upravil hudbu nebo autor a herec v jedné osobě Sagvan Tofi. Jiní účinkující se o své ratolesti již delší dobu starají. Proto se nechali organizátoři inspirovat k nahrání „Pohádek z Kunratického lesa“ od Arnošta Víta. Na desce budou předčítat vybraní představitelé muzikálu. Pracovní název tohoto počinu je prozatím „Děti Ráje čtou svým dětem“. Režie je v rukou Jana Jiráně.

Děti Ráje


Vydejte se na Děti Ráje, i když nejste 200 tisící návštěvník
V prodeji jsou nyní vstupenky na dubnová a květnová představení. Neváhejte příliš dlouho! O muzikál je velký zájem a sezóna se uzavírá již s koncem května. Na prkna GoJa Music Hall se pak pravděpodobně vrátí až v listopadu. Pokud se zdaří všechna jednání, vydají se na podzim účinkující na slovenské turné. V hlavních rolích se můžete těšit na Petru Doležalovou, Tomáše Löbla, Martinu Cerhovou, Lukáše Vaculíka, Šárku Markovou, Martina Zounara, Bořka Slezáčka, Michaela Foreta a mnoho dalších skvělých herců a hereček. Čeká vás příjemná zábava, která bude chvílemi naznačovat pochmurné konce, ale uvidíte, že se vše v dobré obrátí. Jsou to přeci Děti Ráje.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Tomáš Martínek (Děti Rájë)
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Muzikál Děti Ráje oslavil Silvestra 205. představením
Muzikál Děti Ráje má další přírůstek do rodiny - knihu
Tomáš Löbl: Děti Ráje jsou moje srdeční záležitost
Děti Ráje oslavily 100. představení

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

Přihlášení

Anketa

Jak nejraději trávíte letní večery?

Výsledky

Doporučujeme

Splněné přání